2733

دفعه اولی نیست که میره ولی به احتمال ۹۹ درصد دفعه آخره خسته شدم از ترس از دست دادن حس مرگ دارم💔😞

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینقدحالم گرفته بود که انگار تو کما بودم 

موقع پیاده شدن پام رفت زیر چرخ ماشین و دوهفته تو آتل بود 

اون دوهفته خیلی فکر کردم و هرکاری کردم نتونستم ببخشمش یا فراموش کنم

و الان تزدیک یکساله از اون روز میگذره ولی حال من همونه 

اولش فک کردم مثل همیشه بعد یکی دو هفته حرصش میخابه و میاد واس همین راحت گذشت ولی الان دوماه که خبری ...

شده خودتون رو سرزنش کنید و از خودتون عصبانی باشین که خودتون رابطه رو خراب کردین؟من تو اون حسم الان 🥲💔

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑
۸ روز بعدش برگشتیماز سر وابستی قبول کردم اما خب حسی ندارم دیگ

شده بعد از بلاک برگرده؟

ههمدیگه رو خیلی دوست داشتیم بابام نذاشت

بگردم برات عزیزم 💔 انشالله یکی بیاد تو زندگیتون که همه غما رو بشوره ببره

2706