2733

نمیدونم چرا به این بیچاره بدبخت خیانت میکنه دیشب بله برونش بعدشم عقد میکنن ولی دوتا پارتنر داره😐نمیدونم چرا اینجوری میکنه خیلی دلم براش میسوزه هستید عکس بزارم زود پاک میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندسالشه 

یه سوال مگه خیانت زن متاهل حکمش اعدام نیست چجوری بعضیا انقدر راحتن؟

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم  ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃 من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 من یک ایرانی ام که فراموشی نگرفتم وقتی جنگ و تحریم رو دیدم دیگه چرا رسانه های اونها رو باور کنم؟ من یک ایرانی ام که عقل دارم میدونم زاد و ولد سگ ها فصلیه ولی وقتی به سگ ها غذا بدم اونها از جاهای مختلف و حومه شهر میان تو جایی که غذا هست و اینطوری زیاد میشن •_• من یک ایرانی ام که دلم می‌خواست به جای این همه کافه چند تا کتابخونه داشتیم😷 امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد
2706