2733
عنوان

عروسی دعوتم خجالت میکشم🥴

243 بازدید | 11 پست

خانوما ما امشب عروسی برادر رفیق همسرم دعوتیم خیلی دلم میخواد برم با رسومشون اشنا بشم و در کل هم تنوع بشه برام هم از تو خونه یه بیرون هم رفته باشم ولی خجالت میکشم هیچکیو نمیشناسم هیچکی هم منو نمیشناسه اصلا برم اونجا بگم من کی ام🙄 بنظرتون برم یا نرم🤷همسرم صد در صد میره چون رفیق خیلی صمیمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زشت نیست تنها یه گوشه بشینم؟

برو بابا شماهم جزو مهمان هایی من رفتم و خیلی عادی بوده عروسی پسر صاحبکار همسرم.. منم رفتم نشستم سر یه میز جای خلوت و خیلی هم خوب بود. اینقد سخت نگیر بخودت

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
به نظر من حتما برونذار شوهرت حس کنه همراهیش نکردیبرو حتما اونجا با یه نفر آشنا میشی بهت خوش میگذرهبخ ...

خب من اومدم الان تالارم

ولی هیچکیو نمیشناسم حوصلم سر رفت 😁 اهنگم نزاشتن نمیدونم چرا🤷

برو بابا شماهم جزو مهمان هایی من رفتم و خیلی عادی بوده عروسی پسر صاحبکار همسرم.. منم رفتم نشستم سر ی ...

یه خانومه بود بهش میخورد از فامیلای خیلی نزدیک عروس و دوماد باشه یجوری نگام میکرد😑 یا شایدم من زیادی حساسم🤷😁نمیدونم چرا اهنگ خیلی غمگین گذاشتن هیچکی هم نمیرقصه تماشا کنم😁

یه خانومه بود بهش میخورد از فامیلای خیلی نزدیک عروس و دوماد باشه یجوری نگام میکرد😑 یا شایدم من زیاد ...

خب لابد براش غریبه میزدی.. برامنم پیش امده بعضیا توجه میکنن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥