2733
عنوان

پسر هستم حس شیشمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 5147 بازدید | 347 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا احسنت همینه😅😅😅

اره. بعد ما محکوم میشیم به کسی که تفکرات پوسیده داره و اونا میشن روشنفکر.

اسم هر.زه بازیاشون رو میزارن روشنفکری😅دلم پره حسابی ولی حیف که کاربری دیگه ای ندارم و میترسم تعلیق شم😅

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊
والابا این سن اصلانمیدونستم حس ششمی هم وجود داره نمیدونم این مزخرفاتوکجامیارن

هیچوقت نمی دونستم منم که همچین جیزی هست حالا نصف نی نی سایت حس شش شدن

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
۳۳

حس ششمی هستی واقعا؟ لباسم چه رنگیه؟😄

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊
بخدا که بعضی کاربرا اوسکولن😅😅

آره طفلیا یکی بهم میگفت شوهرم قبلا هر روز رابطه داشته الان شده یکی درمیون بنظرت خیانت میکنه گفتم نه این دیگه جونی براش نمونده 😂😂😂😂

-رَفیق‌بینِ‌تَمُومِ‌سَختیآ،دِلَم‌خُوشِ‌بِ‌بودَنت؛
آیا ھنوز شک دارید نمیخواھید ایمان بیاورید شما از ستمکرانید خداوند شما را بہ جھنم بردہ و سرب داغ در گ ...

حتی قدرت اینو دارم ک بگم

تا چند ساعت دیگه هوا تاریک میشه

2706