2733
گلم سبزی خودش خیلی مهمه ک عطر دار و مزه ش خوب باشه اول کار باید از جایی سبزی بگیری ک امتحان شده باشه ...

عطر زنجفیل هم بشدت مهمه ، کم نزنی 

تمام مراحل هم همینجوری انجام بده هرچی گفتم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لوبیارو جدا بپز بزار کنار گوشت و سبزی سرخ کرده رو توپیاز داغ تفت بده زردچوبه و فلفلم بزن دوست داشتین ربم بزن اب بریز بزار گوشت بپزه بعد پرک لیمو و لوبیارو اضافه کن نمکشو اتدازه کن بزار جابیفته

لیموهاتو با چنگال سوراخ کن بذار چند ساعت تو اب بمونه تلخیش از بین میره من یه شب تا صبح میزارم میمونه یا چند بار میجوشونم تلخیش میره.یه قاشق هم شنبلیله خشک تفت بده بریز

گلم سبزی خودش خیلی مهمه ک عطر دار و مزه ش خوب باشه اول کار باید از جایی سبزی بگیری ک امتحان شده باشه ...

قورمه سبزی های منم معروف و خوشمزه اس.منم سیر میندازم اما زنجبیل تاحالا امتحان نکردم

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده

هرگز نشنیدم  و ندیدم کسی سیر تو قرمه سبزی بزنه  اون غذا دیگه قرمه سبزی نیست     قرمه سبزی  مشخصش  عطر شنبلیلش  هست و بس    سبزی مهمه که  تره جعفری و شنبلیله هست   گشنیز میزنن که طعم آش میده بهش  اسفناج میزنن  اون طعم اصلی غذا رو میگیره  

اگر کسی خودش سیر دوست داره  میتونه تو هر غذایی بریزه  اما خواهشا جزو دستور پخت قرار نده  و عادی سازی نکنه 

قورمه سبزی های منم معروف و خوشمزه اس.منم سیر میندازم اما زنجبیل تاحالا امتحان نکردم

وقتی مواد رو قاطی میکنید زنجفیل بزن ب همون اندازه ک سیر تاثیر می‌ذاره اینم تاثیرگذاره ، اصلا عطر قرمه زو چندین برابر می‌کنه محشره ، حتما امتحان کن 

2706