2733
عنوان

شوهر شمام هیلی فس فسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 42 پست

حالا شوهر منو بزار فقط تو حیاط و .... باشه کار انجام بده

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا همین شرایط تو رو دارم با این تفاوت که ۱۳ سال از زندگیمون میگذره اگه وضع مالیش خوبه پول بگیر خو ...

مثلا برا خیاط موزاییک خریدیم فقط میخاد اوستا بیاد بزنه همین یا مثلا  حوض تو باغچه ک خیر  سرش قرار بود خوشکلی حیاطزمون باشه رو خود شوهرم میتونه رو براه کنه یکم کاشی میخاد چیز خاصی نیست 

چجوری آخه نمیتونم حوض درست کنم یا کف حیاط رو سرامیک کنم که 😂

چرا نمیتونی؟

نمیگم حالا حتما خودت انجام بده مثلا برو وسایلارو بردار بگو زنگ بزن بیاد بزنه حیازو تمیز کر م

یا کاشی تو گوشی بیار نشون بده 

دقیقا شوهر منه ظرفشوییمون هی چکه میکنه چهار ماهه قفل درمون خراب شده یه ساله هی میگم دزستش کن به کی میگه تازه این کوچیکاشه 😂 مامانم میگه وقتی خونه خوابه زنگ بزن بیان درو شیرو درست کنن مجبور میشه پا میده دیگه

آسمان فࢪصت پࢪواز بݪند است ولی قصّه این است چه اندازه کبوتࢪ باشی..🕊️️
ببین ۹۹درصدشون همینن. من که هر اقایی رو دیدم همین مدل بوده

اتفاقا دیروز دوستش رو دیدم در حیاط شون  شاید باورت نشه فقط میخاد برداره بزاره سرجاش الان یه هقته هست اونجا افتاده مثلا داشته رنگ میزد۷😂😂 اونو دیدم به مال خودم امیدوار شدم میگم بنده خدا خونت دزد میزنه🥲🥲

چرا نمیتونی؟نمیگم حالا حتما خودت انجام بده مثلا برو وسایلارو بردار بگو زنگ بزن بیاد بزنه حیازو تمیز ...

اره والا جاریم خودش همه کاراشون کرده آخه  کارت برادر شوهرم گرفته دستش حقوق خودش مدیریت میکنه خونشرخبلی قشنگه حالا این نمیده بهم حقوق ک وگرنه الان قصر تحویلش میدادم 😂

برعکس شوهر سابق من اونقدر جدی بود رو طراحی خونه، حتی تو کوچکترین چیزا دخالت میکرد و فوری میرفت درستش میکرد سلیقه ش عالی بود تو طراحی خونه. یه سوراخ تو دیوار رو فوری درست میکرد 😁

2706