2733
عنوان

شوهر شمام هیلی فس فسیه

471 بازدید | 42 پست

از دستش روانی شدم دیگ 

دوساله عروسی گرفتین باورتون میشه هنوز حیاط مون سرامیک نیست خاکیه نمای خونه رو یکی آورد زد آشنا بود الان سنگا یکی یکیرداره میفته فقط شانس بیاریم نیاد رو سرمون 

حموم دستشویی هم داد یه همون ببخشید ر..د توش یعنی گند زد خالا میخاد دباره کاشی بگیره بزنیم

یعنی یه کاری میخاد بکنه قشنگ ۱۰۰ سال زمان نیاز داره  فش فس فس فس اههههههه  

حیاطمون خیلی بزرگه ولی خیلی زشته حالم ازش بهم میخوره 

رفته باغچه ذژصت کرده وسطش درخت کاشته داخلش یه حوض استارت زده الان ۱ ساله حوضه نصفه نمیه وله  دلم نمیخاد کسی بیاد خونمون اصلا و ابدا خیلی زشته حیاطمون واقعا

کلا همه چی خونمون رو دوست ندارم 😪😪 خونه همسایه ها میرم کیف میکنم حسرت میخورم از دست این مرد بخدا 😭😭

دقیقا بابای منه خدایا

اسیر شدیم از دستش

۲ ساله شیشه حمومون شکسته

حاضر نیست بخره

ب سرش سنگینه

من اگر کافر و بی دین خرابم به تو چه؟ تو اگر لایق لطف خدایی خوش باش . من اگر مستحق خشم و عتابم به تو چه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بابام اینجوریه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
عزیزم بنایی هم جدا از این که سخته ، هزینه هم زیاد داره. شاید از پس هزینه ها بر نمیاد

درسته عزیزم ولی  یه سری کارا هم نیاز به هرنیه نداره و انجام نمیده  فس فس میکنخ

ببین شوهر من یه دوتا بشقاب رو تو تیم ساعت میشوره بخداااا🤣🤣 از شوهر تو بدتره. یک ساله دستگیره در ات ...

دقیقا فک کنم همه مردا همینن بخدا من ک خسته شدم بس بهش گفتم شیطونه میگه خودت تو نت یاد بگیر چجوری سرامیک اینا میکنن انجام بده 😂

2706