2733

اگه پسرتون یا برادرتون میومد بهتون میگفت از دختری خوشش اومده که تو عقد اون دختر طلاق گرفته اما دوشیزه هست 

شما چه ری اکشنی نشون میدین راضی به ازدواج میشدین 

یا اگه به مادرتون میگفت بنظرتون مادرتون چه ری اکشنی نشون میداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میرفتم تحقیق  و پرس و جو .

اگه دختر خوبی باشه میگرفتیمش .

من دوستانم با بچه طلاق گرفتن .  با پسرای مجرد (بدون سابقه ازدواج )  ازدواج کردن و الان خیلی خوشبختن .‌

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  

خوب اینکه طلاق گرفته بد نیست  ماها زنیم ممکنه برای ماهم پیش بیاد 

ولی باید علت طلاق رو تحقیق کرد اگر دختر ی رفتار بدی داشته باید بیشتر فکر کرد 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

خوب اوی عقد طلاق گرفته گناه ک نکرده

میرفتم درمورد شخصیت و وضعیت خانوادگی اون دختر تحقیق میکردم

قاعدتا اندکی راجب علت طلاق هم پرس و جو میکردم

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "
2706