2733
عنوان

کینه از همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 66 پست
خب اونم زد تو صورتم و بازومدستمم کبود شدمگه کیه که بزنه؟

حقت بود 

بعدم اونم میتونه بگه مگه تو کی هستی ک میتونی کتک بزنی و هر جوری ک دلت میخواد تهمت ناموسی میزنی 

واقعا خجالت آوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا؟

چون کلا رفتارای آنرمال 

دست بزن داری

شکاک هستی 

فحاش هم هستی 

من نمیتونم به همچین آدمی برای یک عمر اعتماد کنم 

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
حقت بود بعدم اونم میتونه بگه مگه تو کی هستی ک میتونی کتک بزنی و هر جوری ک دلت میخواد تهمت ناموسی میز ...

خب پس چرا میگن زن هر چقدر بد باشه حتی معذرت میخوام خیانتم کنه نباید دست بلند کرد روش؟

نه بابا اونجورم نیست در کل خوبم مگه بحثی بشه

همین مهمه همه تو حالت عادی همه خوبن

مهم اینه تو بحث و دلخوری کنترل خشم داری و رفتار داشته باشی  

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
همین مهمه همه تو حالت عادی همه خوبنمهم اینه تو بحث و دلخوری کنترل خشم داری و رفتار داشته باشی

چی بگم والا 

حرفام خیلی نیش دارن 

مثلا یه بار بحثمون شد و بهش گفتم بزار برم سرکار اون موقع باید خرجتو بدم که بازم اتیش گرفت و اومد سمتم

گفت تو غرور منو له میکنی هر سری

خب پس چرا میگن زن هر چقدر بد باشه حتی معذرت میخوام خیانتم کنه نباید دست بلند کرد روش؟

اون ی حرفیه ک بلانسبت ی زیاد گوه میخورن 

تو کتکش زدی تهمت ناموسی با محارم بهش زدی بخدا شوهرت خیلی عالیه ک نصفت نکرد و تازه باهات عروسی هم کرد

خدایی خودت میتونی خودتو تحمل کنی؟ی لحظه خدا و وجدانتو قاضی کن ببین میتونی با کسی مث خودت عروسی کنی ؟فحاش،دست بزن،خودشیفتگی کاذب و ....

هر چی بقیه میگن مگه درسته؟

کی همچین حرفی زده؟

اتفاقا کسی که خیانت میکنه باید سنگ سار شه چه زنش چه مردش

چیزی ام که عوض داره گله نداره زدی خوردی 

تازه باید طلاقت می‌داده از نظر من که اینقدر راحت تهمت ناموسی به کسی نزنی 

➖⃟🪐✨️••‌○━─𝐒𝐭𝐚𝐫𝐬 𝐂𝐚𝐧'𝐭 𝐒𝐡𝐢𝐧𝐞 𝐖𝐢𝐭𝐡𝐨𝐮𝐭 𝐃𝐚𝐫𝐤𝐧𝐞𝐬𝐬 ──⇆
2706