2733

مثلا شال و قد مانتو و جلو باز بودن گیر بدن.

من خودمم پوشش اوکیه ولی واقعا رو اعصابمه از بس که میگه.

متعصب که نه اما حساس بود روم من جوریم مثلا یا هممون تو جمع خانوادگی کراپ شلوار بگ یا بیرون شومیز کوتاه زیرش کراپ

هیچی اون نتونس منو درست کنه من از راه بدرش کردم

الان اوکیه اوکیه خودشم استایلاش طبق سلیقه منه

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

اونایی که متعصب واقعی ان که درست نمیشن 

متعصب نه 

شکاک و بددل  و.... خانماشون باید پوششون کامل میبود (کامل کامل )  

خانمهاشون طلاق گرفتن . 

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متعصب که نه اما حساس بود روم من جوریم مثلا یا هممون تو جمع خانوادگی کراپ شلوار بگ یا بیرون شومیز کوت ...

انتظار داره استایل خودمو بخاطر خانوادش تغییر بدم.

چون هیچی ندیدن.

پدر خودمم سختگیر بوده ولی بسته به جا و مکان. این همجا همینجوره.

انتظار داره استایل خودمو بخاطر خانوادش تغییر بدم.چون هیچی ندیدن.پدر خودمم سختگیر بوده ولی بسته به جا ...

ای بابا چقد تعصبی مال من اینجوری نبود مثلا میگف اینو بپوشی بهتر نیس قشنگه ها

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
انتظار داره استایل خودمو بخاطر خانوادش تغییر بدم.چون هیچی ندیدن.پدر خودمم سختگیر بوده ولی بسته به جا ...

ای بابا چقد تعصبی مال من اینجوری نبود مثلا میگف اینو بپوشی بهتر نیس قشنگه ها

من هم‌شوهرم اینطوریه اوایل خوب خیلی خسته میشدم ولی در عوض بهش گفتم من رعایت میکنم به شرطی که هی گیر ندی خودم میدونم‌کجا ها چی بپوشم بازم‌ گیر میده اما کمتر به رفتارش کلا عادت کردم 

دوست نداره همه چیز بخرم مثلا عروسی میریم‌ اگه مختلط بود خودش نیومد لباس کاملا پوشیده ولی خودش باشه مشکلی نداره...اینطوریه مثلا

شوهر منم اینجوریه باز خوبه به لباس گیر میده من نمیزاره از خونه برم بیرون😢

برا منم میگه حق نداری پرده کوچه رو بکشی کنار هرجا هم رفتی با مادر تنها نه پوششم که بماند ۶ ساله ازدواج کردیم عوض نشده

خالق یازان خطی خلایق پوزا بیلمز الله بیرینی قوزیا عالم ییخا بیلمز

همسر من متعصب نیستن و همیشه حمایتم کردن اما اوایل ازدواج حساسیت هایی داشت مثلا من دانشگاه، با رتبم حقوق قبول میشدم گفت محیط کارش رو دوست ندارم، الان مشاورم و زوج درمانگر بهم میگه محیط کارت  نسبت به وکلا بهتر نیست چطور اینقدر حساس بودم؟