2733
واقعیت اینه که کلاس اول پایه سختی هست و اولیا باید خیلی کمک کنن چون زنگای تفریح زیاد و ساعت کلاس ها ...

ده خط؟؟؟شما که سخت گیرتر بودی!!

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
من یه سال پسرونه بودم انتقالی گرفتم چون خودم یه پسر بیش فعال دارم دیگه توان کار کردن با پسرا رو ندا ...

خیلی سخته بخدا منم توبه کردم

سال اولم بود دیگه محاله برم 

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ده خط؟؟؟شما که سخت گیرتر بودی!!

میزان تکلیف بستگی به تشخیص معلمه

من نمیدونم اولیا اگر بلدن تکلیف بدن و تدریس کنن خب بچه رو نفرستین مدرسه

اظهار نظر تو چیزی که درموردش تخصص نداریم درست نیست

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷
ده خط میشه نصف صفحه دفتر وگرنه که بچه هیچی یاد نمیگیره

ده خط که یه صفحه میشه!!! مگه بچه هاتون فاصله بین خط هاشون نمیذاشتن؟!

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
چند سال سابقه دارید ؟ سازماندهی پر کنید و الفرار

من سال اولم بود

سازماندهی والا ترسیدم پر نکردم ولی بعدا خیلی پشیمون شدم

تصور اینکه دوباره بمونم مدرسه قبلی دیوونم میکنه

حالا با یه مدرسه دخترونه صحبت کردم قراره معلمی جابه جا شد من برم اونجا

گفتن اگه سازماندهی شرکت میکردی هواتو  داشتیم ولی من شرکت نکردم مااسفانه ترسیدم چون سال اولم بود

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷
من سال اولم بودسازماندهی والا ترسیدم پر نکردم ولی بعدا خیلی پشیمون شدمتصور اینکه دوباره بمونم مدرسه ...

دخترانه خیلی زود پر میشه و معمولا معلم ها بیرون نمیان 

بدون سازماندهی هم نمیتونی با معلم دیگه ای جابه جا بشیدچون ابلاغ ها از اداره میا د

میزان تکلیف بستگی به تشخیص معلمهمن نمیدونم اولیا اگر بلدن تکلیف بدن و تدریس کنن خب بچه رو نفرستین مد ...

اولیا بلد نیستن منم اینجا دارم میپرسم و صد البته که اولیای الان بیسواد هم نیستن ما هم بالاخره درس خوندیم شیش سال هم دانشگاه رفتم چیزی هم که میگم دارم با دوران مدرسه خودم میسنجم که بدون نیاز به کسی خودم درسم رو می‌خوندم و همیشه شاگرد ممتاز بودم با معدل بیست چرا بنظر شما که صاحب نظری بچه ای که عشق به مدرسه داشته با یه سال مدرسه رفتن باید فراری بشه از درس و مدرسه چرا باید تکالیف طوری باشه که من مادر عصبی بشم که آخه اینا چیه به بچه میدن که وقتی میبینم بلد نیست کلا زده میشه از درس.البته که معلمشون آنقدر با اخلاق بود که آخر سال از اولیا خواست که اشکال کارش رو بگن و مثه بعضی از معلم ها نبود که آدم تا یه حرف بزنه فکر می‌کنه باید دهنش رو گل بگیره که یه وقت به جایگاهشون برنخوره

اصلا اینطور نیستمن همه پسرامو دوست داشتم حتی اونایی که زیبا نبودنولی خب اونایی که خیلی اذیت میکردن ر ...

مثل شما خیلی کمه عزیزم

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
اولیا بلد نیستن منم اینجا دارم میپرسم و صد البته که اولیای الان بیسواد هم نیستن ما هم بالاخره درس خو ...

من نگفتم شما بیسوادی ولی خب اون معلمم درس خونده رشتش همین بوده دخالت تو کارش درست نیست

بعدم زمان شما با الان قابل مقایسع نیست

نظام آموزشی تغییر کرده کتابا تغییر کردن

من سال اولم بود امسال اولیا اصلا دخالت نداشتن به حز یکی دوتاشون که بیسواد بود راجب تکالیف نظر میدادن 

ولی اون باسواد و ف هبخته ها حتی یکبارم تو کار من دخالت نکردن 

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷
من نگفتم شما بیسوادی ولی خب اون معلمم درس خونده رشتش همین بوده دخالت تو کارش درست نیستبعدم زمان شما ...

مگه نمیشه یه معلم تو کارش اشتباه کنه؟؟؟متاسفم برای طرز فکرتون!که فکر کردی چون معلمی از همه بیشتر می فهمی!والا معلم دختر من بیست سااال سابقه داشت اندازه شما که سال اولته ادعا نداشت بنده خدا!!آخر سال از همه خواست عیب کارش رو بگن و نظر سنجی کرد.والا همون بیسواد به قول شما شاید چند تا بچه پرورش داده و نظری هم که داده با توجه به تجربه خودش بوده!

مگه نمیشه یه معلم تو کارش اشتباه کنه؟؟؟متاسفم برای طرز فکرتون!که فکر کردی چون معلمی از همه بیشتر می ...

اشتباهم بکنه قطعا شما که معلم نیستی متوجه نمیشی

سر گروه آموزشی میاد بازدید ادارع میاد بازدید  

نه شمایی که معلوم نیست رشتت چی بوده

تدریس و همون تکلیف دادن هم اصول خاص خودشو داره

بعدم بجای بحث بامعلم و دخالت تو کاراش بچه تو ببر یه مدرسه ای که نخوای از کار معلمش ایرداد بگیری

ولی اگر همون کلاس و مدرسع موندی دیگه حق دخالت نداری

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷

نه خوب نیست معلم کلاس اول دخترم یه خر به تمااااام معنا بود

معلم کلاس دومش خوب بود

معلم کلاس سومش بی نهااااااااایت عالی بود

حالا فکر کن دختر سه سال با اون احمق بیشعور کلاس اول سپری میکرد رسما روانی میشد

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
2706