2733

ببینین همسر من سربازی نرفته،الانم ترم ۴ ارشده،ولی دفاعشو به تعویق انداخته چون رتبه دکتراش به دانشگاهی که میخواد نمیرسه

حالا یه وقتا میگه شاید برم شر سربازیمو کم کنم و کلا دکتری نخونم تو ایران

یعنی میخواد سربازیشو از این امتیازیا بگیره که پروژه این و فقط یه دوره آموزشی دارن و بعدش میشینن سر پروژه

حالا من میترسم واسه همونم

جلوی منم حرف نمیزنه،با باباش همش حرف میزنه راجع به این چیزا.امروز همش صداشون میومد.منو که می بینن لال میشن.

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

من اصلا سرباز می بینم حالم بد میشه.حس می کنم تحت آزار و اذیتن.دارم سکته می کنم.

این آموزشی چطوریه؟

بین چه جور آدمایی میرن آخه؟

من واقعا دلم نمیخواد بره سربازی.طاقت ندارم.اگه دو سال برداشتن بردنش پادگان جای پروژه چی؟

اگه تو آموزشی کشتنش چی؟

همش یاد اون سربازه میفتم که دیوونه شد ۵ نفرو زد کشت خودشم خودکشی کرد.

من هیچی از سربازی نمیدونم اینام جلوی من لالمونی میگیرن.

ن نگران نباش اموزشیو محل خدمت بستگی به میزان تحصیل همسرتونم ک خوبه جایگاهش پس نگران نباش توی سربازی هم جایگاه بدی بهش نمیدن بعد نمیبرنش ی جا سر پروژه دوسال نگهش دارن ن از این خبرا نیست خیلی راحت تر میگیرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما عروسی کردی یا عقدی هنوز؟! 

نمیدونم راستش من تجربه ای ندارم، ایشالا هر چی خیره براتون پیش بیاد 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

۷ تا از بچه های ما رفتن بابا هیچکارشون ندارن اسونه فقط یکم شاید سیاه سوخته بشه تو افتاب زیاد میبرن.هیچی نیست خیلیم اسونه.لوسش نکن فکر کنه خیلی سخته

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من اصلا سرباز می بینم حالم بد میشه.حس می کنم تحت آزار و اذیتن.دارم سکته می کنم.این آموزشی چطوریه؟بین ...

نترس چون درس خونده هست بهش درجه بالا میدن 

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.   

۲سااال

آموزشی ۴۰روزه

بقیه اش هم پیشته

نهاااایت بخواد بره پادگان هم صبح میره عصر خونه اس

گذشت اون دوران

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
من اصلا سرباز می بینم حالم بد میشه.حس می کنم تحت آزار و اذیتن.دارم سکته می کنم.این آموزشی چطوریه؟بین ...

منم تو همین وضعیتم

و اقدامم کرده 

فقط اموزشیه البته

ن اونقدرام بد نیست!!!!ب روحیه خود پسر ربط داره!

همه پسرا بالرخه بایددد این دوره رو بگذرونن

و باید روحیشو داشته باشن

دخـتـر آریـایـی 💙                                                           1400.10.11 :)🤍

من کارم جوریه که با سربازی زیادی برخورد دارم اول ک آموزشی ۴۵ روز هست 

بعدم فقط شهر خودش می افتع چون متاهل هست صبح میرا و ظهر بزمیگزده

بعدم مگ جنگه که کشته بشه ایشون تحصیل کرده س و مرتبط به رشته ش بهش پست و درجه میدن

شما عروسی کردی یا عقدی هنوز؟! نمیدونم راستش من تجربه ای ندارم، ایشالا هر چی خیره براتون پیش بیاد

یه ساله عروسی کردم

2706