2733
عنوان

تو کجای زندگی مشکل داری بگو تا باهم کمک کنیم❓

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 57 پست
شوهرم سرد شده نگرانم خیانت کنه

به تب سنتی مراجعه کنید و تعدیل مزاج انجام بدی ایشون دچار غلبه مزاجی سودا یا صفرا هستن 

مخالفی ریپ بزن ولی محترمانه مخالفت کن تا جواب بگیری 😐😐 با آدمای بی شخصیت هم کاری ندارم روم ریپ نزنن 😑😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرم سرد شده نگرانم خیانت کنه

تو زندگیت تنوع ایجاد کن 

به خودت برس و ناز و عشوه اتو زیاد کن برنامه دو نفره بچین برای شب هاتون و اگر لازم شد بچه داری بذارش خونه کسی و بگو آخر شب میری دنبالش بذار شوهرت احساس کنه تو هنوز همون دلبر روز اولی

در کنارش شبارو با بازی های دونفره پر کن

مثلا:

یه تاس برداری رو جای عدد هاش کاغذ بچسبون و رو هر کدوم یچیز بنویس مثلا(بوسه از لب) به جای عدد شیش

هم زمان که منچ و حرکت میدید باید به جریمه های تاس هم عمل کنید 

مردا مثل بچه ها هستن کافیه بهشون خوش بگذره و گیر ندیم بهشون سریع رام و دوست داشتنی میشن

من ازدواج نکردم اخه سنمم بالاست

عزیزم‌اگه دوست داری آرامش داشته باشی بیا این کانال هم مشاور دارن هم دکتر و هم کلی مطالب آموزشی و آرامش بخش میزارن 

https://eitaa.com/IslamLifeStyles

مخالفی ریپ بزن ولی محترمانه مخالفت کن تا جواب بگیری 😐😐 با آدمای بی شخصیت هم کاری ندارم روم ریپ نزنن 😑😐
من ازدواج نکردم اخه سنمم بالاست

خوب بهتر😉 خودتی و خودت بدون مسئولیت

میتونی کلی برنامه خوب برای خودت بچینی

بعدم سن بالا نکنه چند سالتع؟ سن فقط ی عدده عزیزم

سفر بری، کلی برنامه که نیاز به هماهنگی با کسی نداری، دغدغه کاری نداری

واقعا هیچیخانواده خوب دارم، شوهرم فوق العاده خوبه، شغل خوبی و مورد علاقم دارم، از لحاظ مالی مشکلی ند ...

در واقع علتش غذای روحه

تو همه اینا که گفتی هیچ کدوم نمیشه حال خوب دل

برای حالت برنامه ریزی کن ببین چی و دوست داری یه کلاس که همیشه از بچگی دوست داشتی بری ثبت نام کن و شروع کن مثل یه موسیقی یا رقص حتی 

دندونان افتضاح خرابن و شکسته شدن 3تا بچه هم دارم وضع مالی نداریم که برم درست کنم موندم اینجا هر شب ب ...

یه قلک بذار یا یه بطری 

از خرج خونه روزانه کم و کمتر کن و بنداز تو اون جعبه و  هروقت احساس کردی دیگ جا نداره بازش کن و براش هدف دندونات و بذار 🌱

بی پولی همیشه هست ولی با برنامه ریزی میش بین هزینه ها کمی هم برای خودمون وقت بذاریم

در واقع علتش غذای روحهتو همه اینا که گفتی هیچ کدوم نمیشه حال خوب دلبرای حالت برنامه ریزی کن ببین چی ...

میدونی شاید چون به تمام هدفام رسیدم و هدف بعدیمم مطمئنم انگار انگیزه ای نمونده

من برای خودم تفریحات مورد علاقه ام همه اینا دارم

نمی‌دونم یک هفته اس چرا اینجوری شد

بگو💕حداقل باهم سعی میکنیم حال هم بهتر بشه

هی چی بگم اصن.... قبلا با شوهرم رل بودیم مجازی خونواده ام فهمیدن و انواع و اقسام گیرها و دعواها و بحث ها رو باهام داشتن ایقد زیاد ک شدم ی روانپریش حالا همون درگیریها رو اعصابم تأثیر گذاشته شدم ی بی اعصاب ترسوی زود جوش ک نمیتونم با شوهرمم رفتار درستی داشته باشم 

خوب بهتر😉 خودتی و خودت بدون مسئولیتمیتونی کلی برنامه خوب برای خودت بچینیبعدم سن بالا نکنه چند سالتع ...

کارای خونه با منه اشپزی ....بابام نمیزاره تا سر کوچه برم ..باورت میشه ما تاحالا مسافرت نرفتیم ....نه مشهد نه شمال ..

کارای خونه با منه اشپزی ....بابام نمیزاره تا سر کوچه برم ..باورت میشه ما تاحالا مسافرت نرفتیم ....نه ...

عزیزم 

اره باور میکنم خانواده های ایرانی برای دختر سخت گیر هستن

کاش ی کار اینترنتی داشتن باشی

2706