2733
عنوان

شما از ازدواجتون راضی هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه. بچه هم دوس ندارم. ولی دیگه انگاری مجبوری این مدل زندگی رو انتخاب کردم

ای بابا... چی بگم. خودم هم اینجوری بودم ولی الان یک بچه ای که دارم رو خیلی دوستش دارم. 

خیلی وقت ها همین حس رو دارم که این نقش به من تحمیل شده پس من تقلب میکنم و راه خودم رو میرم اما در نظر دیگران غیرعادی میاد این لایف استایل. امیدوارم شوهرت همراهی کنه هر جور که می خوای باشی و زندگی کنی

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
متاهلی خیلی دردسر داره. خانواده شوهرم کلا سرشون تو زندگی مائه. مادرش همش تیکه میندازه. شوهرم آدم خیل ...

شما درونگرایی بیشتر

مهم خود شوهرته

اگه همسرت اوکی هس بعضا مرخصی بگیر از زندگی برو سفر تفریحی با خانوادت با  دوستات با اوناکه حالتو خوب میکنه!

مثه سگ ناراضی

اول اینکه

یکسال با طرفتون رفت و امد کنید و روی کوچکترین اخلاقی که ازش میبینید حساس بشید چون اون هرگز هرگز عوض نمیشه

دوم اینکه به خونواده و فامیلاش دقت زیاد کنید چون اون امام هم که باشه به مروز زمان ذاتش که عین خوواده و فامیلشه بیشتر نمایان میشه

سوم اینکه تا اخر عمر خ نه پدرتون بمونید اما راه دور ازدواج نکنید اونم راه دوری که خونواده شوهر اونجاست

منم‌ دوران شاغل بودن ومجردی رو دوس داشتم اما زندگی‌متاهلی کلا ی مرحله میبرتت جلو از خیلی لحاظا . همی ...

ببخشید یعنی چی یه مرحله میبرتت  جلو  ؟من مجردم از هرکس میپرسم میگه داری پادشاهی میکنی ازدواج نکن

نه. بچه هم دوس ندارم. ولی دیگه انگاری مجبوری این مدل زندگی رو انتخاب کردم

فکرمیکنی اسی زندگی و عشق دست ماست پاشوهمسرت رو بغل کن براش غذای خوشمزه بپز بهش احترام بزار زندگیت باصفا میشه وخودتم عشق میبینی الان خیلیییییا حسرت زندگی تو رو دارن  خیلی از زنا بچه دار نمیشن دلشون بچه میخواد دلشون همسر میخواد تو داری پس با مهر خودت قشنگترش کن

ببخشید یعنی چی یه مرحله میبرتت جلو ؟من مجردم از هرکس میپرسم میگه داری پادشاهی میکنی ازدواج نکن

شانس شما اونایی ک بهت میگن توقعشون از ازدواج خیلی بالا بوده . درسته مجردی خوبه من خودمم قبول دارم اما وقتی مجردی نیاز ب یه همدم داری ک خب نمیشه با رابطه نادرست اون خلا رو پر کرد . شکست روحی عاطفیش ی طرف گناهش ی طرف . نیاز جنسی هم هست . بغیر اون فرض کن میخای ی مسافرت بری خانواده شرایطشو ندارن یا نمیذارن بری. وقتی ازدواج میکنی یه سری چیزا ک برات ناممکن بوده ممکن میشه سفر فقط‌مثال بود . 

راضی نیستم چون انتخابم اشتباه بود. همه چیز به انتخاب درست برمیگرده. درست انتخاب کنید و آدم درست وارد زندگیتون بشه لذتش از صدها سال مجردی بیشتره. و اینکه خانواده طرف مهمه. خیلی مهمه. شما فقط با اون فرد ازدواج نمی کنید. با کل فرهنگ اون خانواده دارید ازدواج می کنید و این مهمترین حلقه گمشده در ازدواج های امروزه که خودم هم دچارش شدم. 

2706