2733
2764
عنوان

شما از ازدواجتون راضی هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نی نی بیار تا بهت خوش بگذره و ذوق کنی

.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@دوس دارم حسش رو تجربه کنم.@۱۴۰۳/۰۴/۰۲این ماه متفورمین خوردم فولی۲۰هم داشتم،تاخیر دارم ولی بی بی چکم منفیه.@۳٫۴٫۶خدایا هیچ کسی رو چشم انتظار فرزند نگذار که انتظار سخته.کسی هم نازا نکن😭@۳٫۴٫۱۰این ماه انقدر غصه خوردم کارم به نوارقلب و ..رسید.نی نی عزیزم فکر دستانت،  نفس نفس زدن های تند تندت،بوی تنت و گریه هایت مرا دیوانه می کرد اما اگر نیامدی هم من زندگی میکنم بدون تو. از نیامدنت من بیمار شدم.من قرار است راهی بروم بجز انتظار برای تو. 
در کل نه اما از بعضی چیزا راضیم. چه بد که به عقب نمیشه برگشت هدف ازدواج بچه دار شدنه، بچه می خواستی؟

نه. بچه هم دوس ندارم. ولی دیگه انگاری مجبوری این مدل زندگی رو انتخاب کردم

بلههه شکر خدا راضیم منم شاغلم ومستقل هستم و دقیقا همین حس شمارو اوایل ازدواجم داشتم ولی اگه حس رفاقت داشته باشی دیگه احساس تنهایی نمیکنی من ادم بلند پرواز و به شدددت ازادی بودم از نظر فردی و شخصیتی دارم میگم و میخواستم اصلا با زمان مجردیم فرقی نکنم و تا الان که 38 سالمه این حس رو دارم چون همسرم اصلاا محدودم نکرد به هرکاری که خواستم بکنم جلومو نگرفت بعد دیگه اون احساسه از بین رفت

خب چی قدیما بهتر بود بی مسولیتی؟چی متاهلی رو دوست نداری؟

متاهلی خیلی دردسر داره. خانواده شوهرم کلا سرشون تو زندگی مائه. مادرش همش تیکه میندازه. 

شوهرم آدم خیلی خوبیه ولی بعضی وقتا حوصله اشو ندارم دلم میخواد تنها باشم. و... 

2706