2733
عنوان

دیگه عکس گذاشتن چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 48 پست
من رفتم حرم حتی لباس نی نی روزدم به ضریح خواب دیدم حامله ام ولی هیچی به هیچی

خیلیا بودن بعد ده پانزده سال بیست سال به طور طبیعی باردار شدن سورپرایز شدن شاید خدا هم انشاالله در آینده میخواد شما رو سورپرایز کنه 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه مامیگن مشکلی ندارین هی ازاین دکتربه اون دکترمیریم الان دکترم نامه ای وی اف داده ولی دلم میخواست ...

ای بابا انشالله میشه 

خیلیا میخواستن برن آی وی اف دیدن طبیعی باردارن انشالله شما هم‌جز این دسته میشید

برید طب سنتی روهم امتحان کنید 

باشه عزیزم خیلی نذراداکردم حتمااینوهم انجام میدم ممنونم دوست خوبم ❤❤❤❤

برات دعا میکنم حتما عزیزم خودم این روزای کشیدم میدونم چقدر سخته 

ان‌شاالله محرم امسال بی بی رقیه و حضرت علی اصغر خودشون حاجت دلتو بدن

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی؟فرستادی بگو منم بفرستم 
جوراب هارو به هرکی دادم مهم نیست درسته??

ما محرما میریم روستای مادریمون چون اونجا همه رو میشناسم میدونستم کی بچه دار نمیشه یا نوزاد داره ب اونا دادم بیشتر سعی کن ب کسایی بدی ک ازدواج کردن و هنوز بچه ندارن

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی؟فرستادی بگو منم بفرستم 
اگه زندگیم‌پاشید چی؟خدا اونوقت میخواست فقط زندگیه ما دوتا از هم بپاشه؟

انشالله که نمیپاشه بازم آدم از حکمت خدا سر در نمیاره بعضی وقتا بعضی اتفاق‌هایی برای آدم نیفته که آدم اون لحظه فکر می‌کنه به ضررشه ولی تو آینده به این که اون اتفاق به صلاح بوده پی می‌بره شاید برای شما هم اینطور باشه بالاخره خدا صلاح هر کسی روبهتر می‌دونه بعدشم همه چیز که بچه نیست شاید خدا داره صبرتونو امتحان میکنه

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد
فدات بله اصالتاکردهستم

قربونت عزیزم ایشالا ک هر چ زودتر خدا بهت ی بچه شیرین و قندو عسل بده بیای همینجا اعلام کنی مام خوشحال شیم .زور دلخووشی

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
انشالله که نمیپاشه بازم آدم از حکمت خدا سر در نمیاره بعضی وقتا بعضی اتفاق‌هایی برای آدم نیفته که آدم ...

واسه من جاریام تواین هشت سال سه تابچه اوردن هرکدوم واوندفعه یکیشون بارداشده بود بهش زنگ زدم تبریک گفتم گفت نه من باردارنیستم بعدچنددقیقه مکث انگاریادش اومده که سوتی دادن گفت اره باردارم انقدردلم شکست کلی گریه کردم بعدشوهرم میگفت نه این میخوایته باهات شوخی کنه ولی متوجه شدم میخواست من نفهمم که باردار

گاهی انسانم آرزوست
انشالله که نمیپاشه بازم آدم از حکمت خدا سر در نمیاره بعضی وقتا بعضی اتفاق‌هایی برای آدم نیفته که آدم ...

حرفای قشمگی بود 

که البته خیلی شعاری بود. (ببخشید 💔)

.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@دوس دارم حسش رو تجربه کنم.@۱۴۰۳/۰۴/۰۲این ماه متفورمین خوردم فولی۲۰هم داشتم،تاخیر دارم ولی بی بی چکم منفیه.@۳٫۴٫۶خدایا هیچ کسی رو چشم انتظار فرزند نگذار که انتظار سخته.کسی هم نازا نکن😭
واسه من جاریام تواین هشت سال سه تابچه اوردن هرکدوم واوندفعه یکیشون بارداشده بود بهش زنگ زدم تبریک گف ...

💔💔💔

دور و بر من یکسال در میون بچه میارن ،از من چندین سال کوچکترن💔💔💔

.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@دوس دارم حسش رو تجربه کنم.@۱۴۰۳/۰۴/۰۲این ماه متفورمین خوردم فولی۲۰هم داشتم،تاخیر دارم ولی بی بی چکم منفیه.@۳٫۴٫۶خدایا هیچ کسی رو چشم انتظار فرزند نگذار که انتظار سخته.کسی هم نازا نکن😭
2706