2733
عنوان

چرا مردم اینطوری شدننننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 44 پست
چه ذهنای وحشتناکی دارن

وقتی بهش فکر می کنی می بینی یه واقعیته اونم یه واقعیت وحشتناک!

زن برادرم رفته بود یه آرایشگاه می گفت خانمه آرایشگر می گفته کسایی که متاهل هستن هم به یه دوست پسر نیاز دارن آدم که نمی تونه با شوهرش دردل کن  این روزا همه دوست پسر دارن هر کی هم می گه ندارم یا دروغ میگه یا عقب افتاده! 

آدم به خودش شک می کنه

به قول دوستمون شما نخاستی یعنی تصمیمت این بود 

نباید که بخاطر این تصمیمت شما رو دست بندازن 

اونا چه می‌فهمن درستی تصمیم شما رو 

پس دلخور نشید از دستشون

یا درکشون کمه یا خودشونو زدن به اون راه که صد در صد دومیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خدا ایقد جوونا بی بندوبار شدن که ادم شک میکنه به ادمای سالم منم دوتا پسر دارم بیست ویک و چهارده ساله دوتاشون هیچ دوست دختری ندارن اجتماعی هستن تو گروههای تیاترو موسبقی هستن مراوده بادختر دارن اما دوست دختر رو مانع پیشرفت میدونن منم فکر این بودم با مشاور صحبت کنم 

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
خوشبحت باشی عزیزمسنتی لزدواج کردی

ممنون گلم 

بله سنتی ازدواج کردم ولی نه اونطوری که ندیده و نشناخته سر سفره عقد بشینم شوهرم رو هم می‌شناختیم و هم مدتی باهم نامزد بودیم تا همدیگه رو بیشتر بشناسیم بدون صیغه 

میدونی ازدواج باید اینطوری باشه نه ندیده و نشناخته عقد کنی نه اینکه بدون اطلاع خانواده ها و رضایتشون هر روز با یک شخصی دوست باشی من این مورد رو واقعا نمی‌پسندم 

آقایون لطفاً وارد تاپیک های من نشید❌
چرا برای همچین چیزی نظر میخوای که ناراحت شی....واسه هرکس تو یه سنی اتفاق میفته بلاخرهوقتی بدونبم کار ...

دقیقا وقتی از درستی کاری مطمئنیم نباید از بدگویی کسی ناراحت شیم

به خدا ایقد جوونا بی بندوبار شدن که ادم شک میکنه به ادمای سالم منم دوتا پسر دارم بیست ویک و چهارده س ...

ببین این ناهنجاری چجور جای خودش رو به ارزش ها داده که اگر یه نفر هم درست و به هنجار رفتار کنه می خوایم ببریمش پیش مشاور

ممنون گلم بله سنتی ازدواج کردم ولی نه اونطوری که ندیده و نشناخته سر سفره عقد بشینم شوهرم رو هم می‌شن ...

بله بنطر منم حد واسطه خوبه 

منم با ازدواج سنتی مشکلی ندارم ، بنطرم خیلیم خوبه ، ولی خب من دوست دارم اول پسر بپسنده نه اینکه اول مادر و خواهرش منو بپسندن

بله بنطر منم حد واسطه خوبه منم با ازدواج سنتی مشکلی ندارم ، بنطرم خیلیم خوبه ، ولی خب من دوست دارم ا ...

ماهم اینطوری ازدواج کردیم من رو توی یک مهمونی شوهرم دیده بود و پسندیده بود بعد خانوادش اومدن خواستگاری 

مسلما پسر راضی نباشه و نپسنده که ازدواج صورت نمیگیره 

به هرحال بحث یک عمر بین اون دو فرد هست و اون دختر و پسر باید از هم دیگه خوششون بیاد تا باهم ازدواج کنن

آقایون لطفاً وارد تاپیک های من نشید❌

ما در دوران گذار هستیم . گذار از محدودیت های سخت جنسی به آزادی های جنسی . رفتار امروز شما بسیار خوب و مقبولِ اجتماع هست ،هرچند ممکن است برای نسل آینده متحجرانه قلمداد بشه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
2706