2733
عنوان

لطفااا بیاین قضاوت بین منو همسرم

243 بازدید | 18 پست

سه ساله ازدواج کردیم 

اوایل وضعیت کار همسرم زیاد خوب نبود مستاجر هم هستیم اون مدت کم و بیش خانواده همسرم هوامونو داشتن تقریبا 

الان کارش یهو بهتر شده و یجورایی پول زیاد تو دست و بالش هست امشب گوشیش چک کردم دیدم ب پدرش پول داده بدون اینکه ب من بگه 

خیییلی عصابم خورد شد فک کن اون مدت من از خیلی چیزا گذشتم و الان ک وضعیت بهتر شده از من پنهون کاری کرده میخوام حساابی باهاش بحث کنم ولی میترسم با این کار بدتر پنهون کاری کنه

ولی واقعا  پشیمون شدم از اینکه اون مدت درکش کردم و از خیلی چیزا گذشتم بنظرتون رفتارمو عوض کنم و یجورایی پول زیاد ازش بگیرم؟؟

اصلا نمیدونم چجور باهاش رفتار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نوشتی اون مدت بی پولی خانواده همسرم هوامون داشتن خوب همسرتم میگه روزای سخت هواموداشتن جبران کنم  بنظرم زیادواکنش نشون نده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

مگه نمیگی اون سالا که دستتون خالی بود کمکتون کردن! حالا چه اشکال داره به پدرش کمک کرده
البته پنهون کاریش خوب نبود ولی در کل فکرتو درگیر نکن مریض میشی ، حالا که وضعتون خوب شده خرج کن و لذت ببر و شاکر باش

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

یه زمانی خانوادش هواشو داشتن

انصاف میگه

الان اینم هواشونو داشته باشه

بماند که پدرش هست

شمام سخت نگیر

مردا کلا هر چیزی رو به زتشون نمیگن

چون احساس میکنن اقتدارشون زیر سوال میره...

از طرفی شاید فکر میکنه بهت بگه، بی جنبه میشی یا ناراحت میشی...

الانم مشخصه ناراحت شدی که درکش کردی و میخوای پول بیشتر بگیری... لا اقل پیشنهادش رو داری میدی...

نه حق با تو نیست...

نهایتا اگه میخوای چیزی بهت بگه باید کلی بحثش رو پیش بکشی نه توی این مورد

و انتظارم نداشته باش مردا بهت گزارش کارهاشونو بدن

چون هیچ مردی خوشش نمیاد

یه زمانی خانوادش هواشو داشتنانصاف میگهالان اینم هواشونو داشته باشهبماند که پدرش هستشمام سخت نگیرمردا ...

حرفات یکم آرومم کرد چون میخواستم فردا ی دعوا حسابی راا بندازم

از نظر من زندگی مشترک باید همه چی گفته بشه اما دو طرف به هم‌احترام بزارن هرکس عقلی داره بلاخره مگر اینکه طرف مقابل احساس کنه طرفش داره اشتباه میکنه بازم وظیفه اینه راهنمایی کنیم نه اینکه تصمیم بگیریم به نظرم خارج از اینکه پدر مادر همسرت به شما کمک کردن چندین سال زحمت کشیدن برای بچشون اشکالی نداره که یه وقتایی کمکی بهشون بشه اگر خودتون وضعیت خوبی دارید اگر وضعیت متوسط باید بگی من میدونم که خوبی هاشون میخوای جبران کنی اما مراقب باش وظیفه نشه چون ممکن یه وقتی خودمون نداشته باشیم و مسئله بی ارزش باعث فاصله تو با پدر مادرت نشه

شما همین الانم عصبی شدی مشخص شد چرا ازت پنهون کرده 

هر چند به نظرم اگه خودت هم به پدرت پول بدی به همسرت نمیگفتی تا پدرت جلوی همسرت نشکنه

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
حرفات یکم آرومم کرد چون میخواستم فردا ی دعوا حسابی راا بندازم

چرا دعوا اروم منطقی صحبت کن نشون بده یه زن عاقلی که دفعه بعد برای کاراش باهات حرف بزنه نه بگه این زن اعصابم خورد میکنه حرفتو بزن بگو ناراحت شدم از اینکه پنهونی این کارو کردی درستش اینه به عنوان زن و شوهر باهم در مورد کارا تصمیم بگیرم حتی خوشحال میشدم به من بگی اون پول بدم اینجوری رابطه منو خانوادت محکم تر میشه

2706