2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهترین کار اینه که تمام درد و دل هاتون رو روی کاغذ بنویسید و بعد پارش کنید این بهترین راهه چون هیچ کس قابل اعتماد نیست

آقا هستم      بیبی این سیگار بهمن ما رو ندیدی؟ سیگار رو نمیدونم ولی دلتنگی زیاد سرطان میاره                   
بهترین کار اینه که تمام درد و دل هاتون رو روی کاغذ بنویسید و بعد پارش کنید این بهترین راهه چون هیچ ک ...

همیشه همینکارو میکنم ولی تا کی اخه 

ادم به مادر خودش هم نمیتونه حرف بزنه بعدا میزنه تو سرت هی

همیشه همینکارو میکنم ولی تا کی اخه ادم به مادر خودش هم نمیتونه حرف بزنه بعدا میزنه تو سرت هی

درد اینه که هیچ کس شنونده نیست همه سواستفاده کن هستن همونو بعدا نیزنن توی سرت حتی...

آقا هستم      بیبی این سیگار بهمن ما رو ندیدی؟ سیگار رو نمیدونم ولی دلتنگی زیاد سرطان میاره                   

سعی کن تو خودت نریزی، خدای نکرده میشه سرطان، 

بهر شکلی بریز بیرون

دیوانه ودلبسته اقبال خودت باش.                                        سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش.                                   دنبال کسی باش که دنبال توباشد.                                          اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش
فقط امیدوارم حالت خوب بشهمن حالم ک‌خیلی بدهشب تو جادهداد میزنمتخلیه میشم

خوشبحالتتتتتتتت🥲🤌🏻

‌‌دِ حس هیچی نی، تا ایچه هَم وِه قین سِرع اوماییمَه‌..💔🫠ایــــرانم🖤هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این شهیدان است.                 من‌طُ‌را‌با‌خون‌و ‌دل‌از‌یاد‌بردم‌لطف‌کن‌هر‌کجا‌چشمت‌به‌من‌ افتاد‌کج‌کن‌راهت‌را :) 
هعی

نمیدونم چرا امضاتو ک دیدم نوشتی لایک نکن فق دلم میخواد لایک کنم🫤🤌🏻

‌‌دِ حس هیچی نی، تا ایچه هَم وِه قین سِرع اوماییمَه‌..💔🫠ایــــرانم🖤هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این شهیدان است.                 من‌طُ‌را‌با‌خون‌و ‌دل‌از‌یاد‌بردم‌لطف‌کن‌هر‌کجا‌چشمت‌به‌من‌ افتاد‌کج‌کن‌راهت‌را :) 
میترسم بگم کرمهناراحت شی😐

عیش🙄🥲تو خو دیگ گفتیش

2706