2733
عنوان

دیگه جدی جدی یکی بیاد بهم یاد بده برنج درست کنم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 25 پست
برنج و آ رو همزمان باهم بزاره بجوشه؟

بله با هم میذارم بعد مثل ماکارانی ابکش

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️دوستان گلم من حس شسمی نیستم فا.ل میگیرم و واقعا انرژی بره مشتریای خودم هستند و اولویتن هزینه میگیرم و مقداریش هزینه پاکسازی خودم باید بشه و باید صدقه بدم 💕با احترام فراوان لطفا مدام تگم نکنید.بدون صدقه ای که میدم سردرد میگیرم⚘⚘
بله با هم میذارم بعد مثل ماکارانی ابکش

چه نوع برنجی استفاده میکنین؟ اخه این مدل درست کردن نیاز ب شناخت برنج و مهارت زیاد داره وگرنه شیربرنج میشه 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول عدس رو بریز ت اب تا بپزه بیس دقیقه ای میپزه برنجتم خیس کتن همراه نمک بعد اب بزار ت قابلمه بجوشه وقتی جوشید برنج رو ک با اب نمک خیس کردی ابشو خالی کن بریز ت قابلمه ی هفت هشت دقیقه بجوشه یکم بخور ازش اگر زیر دندونت شکست قشنگ نرم بود عدس رو هم بعد پخت بدون داشتن اب داخلش بریز تو قابلمه برنج هم بزن ابکش کن بعد دم بزن بعد کشمش رو بریز روی برنج ی لیوان اب هم بریز روش زیرشو زیاد کن ابش خشک شه بعد روغن و داغن کن بریز رو برنجت قشنگ دون دون میشه برنجت اگر روغن داغ بریزی روش زیرشو کم‌کن شعله پخش کن بزار زیرش

چه نوع برنجی استفاده میکنین؟ اخه این مدل درست کردن نیاز ب شناخت برنج و مهارت زیاد داره وگرنه شیربرنج ...

تمام برنجامو اینجوری درست میکنم اتفاقا کنترلت روی زنده بودنش زیاده

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️دوستان گلم من حس شسمی نیستم فا.ل میگیرم و واقعا انرژی بره مشتریای خودم هستند و اولویتن هزینه میگیرم و مقداریش هزینه پاکسازی خودم باید بشه و باید صدقه بدم 💕با احترام فراوان لطفا مدام تگم نکنید.بدون صدقه ای که میدم سردرد میگیرم⚘⚘
منم خودمون باشیم همینجوری میپزم خیلی وقتا هم کته ولی مهمون بالای ده نفر داشته باشم اول آب میذارم جوش ...

کلا چون مجردیم اصلا اشپزی بلد نبودم مادرم اینطور یادم دادن عادت کردم برای مهمون همینکارو میکنم البته تا حالا مهمون بالای ۱۵ نفر نداشتم

کلا چون مجردیم اصلا اشپزی بلد نبودم مادرم اینطور یادم دادن عادت کردم برای مهمون همینکارو میکنم البته ...

خوبه اینجوری راحتره به نظرم 

کلا کم پیش اومده برنجم شفته بشه کلا یادم نمیاد شفته شده باشه 

خوبه اینجوری راحتره به نظرم کلا کم پیش اومده برنجم شفته بشه کلا یادم نمیاد شفته شده باشه

منم هیچوقت تا به حال نشده حتی بار اول که درست کردم