2733
2764
عنوان

مادرشوهر

1380 بازدید | 71 پست

میخاستیم بریم مسافرت مشهد و شمال.مادرشوهر من تا الان نرفته مشهد.شوهرم رفته بهش گفته با ما بیا بریم.من خودم ی بچه دارم و ی نفر دیگه هم بجز مادرشوهرم باهامون هست و کلی وسایل.چیکار کنم مادرشوهرم منصرف شه باهامون نیاد مسافرت؟

خیلی پرو و دخالت کن هست ولی دلمم براش میسوزه 

گناه داره ببرینش

ثواب میکنی

فامیل عزیز اگ منو شناحتی اره تایپیک هام رو خوندی حقیقت من همینه  تازه حیلی هم بدتر از تاپیک هام هستم دیگ تو این سایت دوس ندارم غصه شناسایی شدن بخورم اگر شناختی سرت بزن من اهمیت نمیدم.

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

شرایط سختی داری ان شاء الله تصمیم خوبی بگیری  ❤

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

اون یه نفر دیگه کی هست؟،ولی خدایی دلم سوخت برا مادرشوهرت اگه تا حال ا نرفته ببرینش خب

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
2706