2733
عنوان

حرف منفی ژدن کریبان گیره

138 بازدید | 14 پست

چند روز حرف منغی و مرگ و خودکشی زدم امروز که حالم خوب بود یهو حالم بد شده هیچوقت اینجور نشدم غقط دنبال اینم بمیرم از من به شما . حتی به شوخی حرفای منفی نزنین کلمات انرژی دارن واسم دعا کنین این حال بد رو پشت سر بزارم

🚧🚨کاربر مرد 🚨🚧🦭🌵..در این دنیا که انسان را بقا نیست؟!🕳️دله آدم دمی از غم رها نیست):🕳️نمی عرضد ببندی دل به دنیا🥀که این دنیای فانی جای ما نیست🖤

یک مرد با عنوانی اشتباه که عمدی هم نبوده 🙄😑

سکوت 

سکوت سکوت 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم چند روز پیش از دست شوهرم عصبانی بودم گفتم الهی خدا منا از تو بگیره🤦‍♀️🤦‍♀️

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
تموم میشه ذکر بگین

یه آشفتگی ذهنیه روزی اینجور نشدم ترسناکه

🚧🚨کاربر مرد 🚨🚧🦭🌵..در این دنیا که انسان را بقا نیست؟!🕳️دله آدم دمی از غم رها نیست):🕳️نمی عرضد ببندی دل به دنیا🥀که این دنیای فانی جای ما نیست🖤
یه آشفتگی ذهنیه روزی اینجور نشدم ترسناکه

ترسناکه آره من شوهرم وقت عصبانیت همش خودش نفرین می‌کنه خدارو قسم میده برای مرگ امیدوارم خدا به من و دخترم نگیره 

این کاربری دست شونصد نفره😵‍💫🥴😂 
بله کلمات انرژی دارن ..

کاش حرف منفی نمیزدم

وقدر طولانی شد این شب چرا صبح نمیشه کاش خدا به قلبم آرامش بده دشمنانم بی دلیل خواهان عذاب دادن منن

وقدر طولانی شد این شب چرا صبح نمیشه کاش خدا به قلبم آرامش بده دشمنانم بی دلیل خواهان عذاب دادن منن

دشمنانت ؟؟؟؟ بزرگترین دشمن آدم خودش و افکارشه ، 

شیطان اولین کسی بود که فهمید آدم ها ارزش پرستیدن ندارن😈😈😈
دشمنانت ؟؟؟؟ بزرگترین دشمن آدم خودش و افکارشه ،

ولی رفتار الانت نشون میده درست فکر کردم 

مگه خودت نگفتی ؟؟؟؟ من هم به حرفت عمل کردم

تو درکی از شرایط نداری؟متوجه نشدی چرا حس بد گرفتم ؟تو لحظه حساسم تو باید اینجور میکردی؟

مگه خودت نگفتی ؟؟؟؟ من هم به حرفت عمل کردم

چون فکر کردم عمدی بوده چون دقیقا حایی بود که حرفی زدم که نباید میزدم

2706