2733

دارم میمیرم از درد دندون ،هر روز ۵ تا مسکن قوی خوردم ولی تاثیری نداشته😭😭😭دندون پر شده قبلیم سوراخ شده بود که ترمیم کرد دکتر و ریشش چرکیه برام خشک کن نوشته.  بچه ها بخدا دارم میمیرم خواهش میکنم دعا کنید بهتر شم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دار زار میزنم از درد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عفونت داره برو برات دارو می‌زاره خوب میشه با هیچی دردش خوب نمیشه من آمپول ضد التهاب زدم برو درمانگاه ...

اموکسی و میترونیدازول از دیروز نوشته دکتر و دارم میخورم ولی دردش داره منو میکشه

من هروقت هر درد شدیدی دارم که باقرص خوب نمیشه شیاف دیکلو میذارم از بعد زایمان معتادش شدم درد عملو خوب میکرد انقدر عالیه هم۱۰۰ داره هم ۵۰ اگه درد شدید نبود پنجاه استفاده کن عین اب روی اتیشه 

🍃وَحُزْنِي‌إِلَى‌اللَّهِ         🦋غصه‌هات رو فقط به خدا بگو!
2706