2733

بقیه رو عصبی کنه و از اینکه تونسته حال یکی رو خوب بگیره عمیقا لذت میبره و اصلا اهمیت نمیده اون آدم شب با حرفش با گریه خوابیده یا نه ،اون لحظه ای که طرفش در حال جوشیدن میبینه حالش خوب میشه ،برعکس من هر وقت یکی رو ناراحت میکنم یا تلافی میکنم ،خودم تا مدتها حالم خرابه و عذاب وجدان میگیرم ،درصورتی که ادمایی عین مامانم خودشون دل نازکم میدونن ،خلاصه که حواستون باشه ،خیلیا هستن هر چند نزدیک باید به همون اندازه بی رحم و بیخیال بود باهاشون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اینکار خلأ های درونیشونو پر میکنن بخاطر همین لذت میبرن و خوشحال میشن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

عزیزم منم تازه با این اختلال اشنا شدم اسمش اختلال خود شیفته است 

توی اینستا دوتا پیج میشناسم درموردش توضیح داده

ببین شاخ در میاری وقتی میفهمی اینا دیگه چه ادمایی هستن!!!

مادرشوهر منم همینه

عزیزم منم تازه با این اختلال اشنا شدم اسمش اختلال خود شیفته است توی اینستا دوتا پیج میشناسم درموردش ...

ممنون میشم برام بفرستی ❤

خوبه که آشنایی داری ،اینجوری آدم کمتر اذیت میشه