2733
عنوان

این اوج تحقیر نیست به نظرتون می‌خوام ساکمو بردارم برم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2533 بازدید | 74 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

می‌دونی اگه از روز اول میگفت هیچ کس وارد آشپزخونه نشه مهم نبود ولی خب هم بعد یه مدت اینجوری رفتار می ...

روز اول همسر بی‌فکرش اینا رو گفته. خودش که نگفته.

Ninisitewomen رو تو تلگرامت سرچ کن. کار درست های اینجا اونجا جمعند. 
نه عزیزم زشت نیس خونشه اختیارشو داره شاید دوست نداره کسی بدون اجازه وارد حریم خصوصیش بشه شما باید ای ...

حریم خصوصی فقط برای من خصوصیه بعدم من از اتاق خواب حرف نزدم البته شما چون از شرایط خبر ندارید  شاید درک نکنید ولی من خیلی بهم برخورد ضمنا من الان اونجام که بچه های این خانم رو نگه دارم چون مادرش مریضه اگه من انقد غیر قابل اعتمادم که حق ندارم وارد آشپزخونه بشم بچه هاشم نسپره دست من 

به دریا رفته میداند مصیبت های طوفان را 
سوییت رو دادن چون ما رفتیم که کمک کار اون باشیم عزیزم دوتا بچه کوچیک داره و مادرش هم مریضه بچه ها رو ...

من بودم نمیرفتم.هیچ کس ازت تشکر نمیکنه تهش بی احترامیه.شماهم ول کن بیا

من بودم نمیرفتم.هیچ کس ازت تشکر نمیکنه تهش بی احترامیه.شماهم ول کن بیا

من میگم اگه من برای رفتن توی یه آشپزخونه انقد قابل اعتماد. نیستم پس چرا بچه هاشو سپرده دست من ؟ اره فردا میام دیگه هم غلط کنم بخوام به کسی کمک کنم شانس ندارم 

کارشون خیلی زشته خیلی

یه مثل هست

میگن نون رو تو کثافت نزن به مردم بده

یا نباید میگفت بیاین

یا اگر گفت باید احترام گذاشت به مهمون

نه اینکه درو قفل کنی

انگار دزد تو خونته

چقدر تازه به دوران رسیده

من یه لحظه ام اونجا نمیمونم

حریم خصوصی فقط برای من خصوصیه بعدم من از اتاق خواب حرف نزدم البته شما چون از شرایط خبر ندارید شاید ...

ب قول خودتون من از شرایط خبر ندارم فقط نظرمو گفتم چون خودمم بدم میاد در غیابم کسی وارد خونم بشه

کارشون خیلی زشته خیلییه مثل هستمیگن نون رو تو کثافت نزن به مردم بدهیا نباید میگفت بیاینیا اگر گفت با ...

بلاخره یکی درکم کرد 😭 انقد دلم شکست که نگونمیدونم چرا بعضی ها میگن زشت نیست خونشه مگه من گفتم خونش نبس ولی درسته مثل دزدها اونم فقط با من یکی رفتار کنه ؟ 

من میگم اگه من برای رفتن توی یه آشپزخونه انقد قابل اعتماد. نیستم پس چرا بچه هاشو سپرده دست من ؟ اره ...

عزیزم همون که نوشتم برادروخواهر رحم ندارن چه برسه عموم و زنعمو.ببخش ادما کارگر مفت بدون مزد میخوان لطف زیاد همین میشه 

بلاخره یکی درکم کرد 😭 انقد دلم شکست که نگونمیدونم چرا بعضی ها میگن زشت نیست خونشه مگه من گفتم خونش ...

والا منم متوجه نشدم

یعنی چی خونشه

ادم مورد اعتماد رو تو خونمون راه میدیم

نه هرکی از سر کوچه بگذره

پس احترامش واجبه

مهمونه

حرمت داره

نه اینکه با زبون بی زبونی بگی دزدی

فکر کنم خیلی کم سنن

شما به دل نگیر

ب قول خودتون من از شرایط خبر ندارم فقط نظرمو گفتم چون خودمم بدم میاد در غیابم کسی وارد خونم بشه

منم در غیابش وارد خونه نمیشم ولی آشپزخونه شون جداست و دوتا بچه کوچیک  رو سپرده به من که نگه دارم و آشپزی کنم یعنی چی که در آشپزخونه رو قفل می‌کنه ؟ شاید من خواستم برای بچه های خودش آشپزی کنم اگه من انقد غیر قابل اعتمادم پس بچه هاشم نسپره دست من خیلی کارش زشته من لطف کردم رفتم اونجا دزد که نیستم من اصلا بدون دلیل و لی اجازه خودم وارد حریم کسی نمیشم نیاز به قفل کردن نیست . 

والا منم متوجه نشدمیعنی چی خونشهادم مورد اعتماد رو تو خونمون راه میدیمنه هرکی از سر کوچه بگذرهپس احت ...

نه کم سن نیستم ساده ام 

2706