2733
عنوان

این اوج تحقیر نیست به نظرتون می‌خوام ساکمو بردارم برم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2533 بازدید | 74 پست
نه.همین که سویت دادن لطف کردن طلب داری فتنه هم میخوای بندازی.بجای بدی خوبیاشونو ببین

سوییت رو عموم داده که اونم دلایل خودش رو داره ولی این رفتار خیلی بده که جلو من قفل می‌کنه ولی کلید رو میده به دختر عمم ربطی به سوییت نداره با خودتون هم این رفتار میشد همینو میگفتین آخه یکبارم نبوده 

به دریا رفته میداند مصیبت های طوفان را 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما دیگه اصلا داخل خونشون نرو چیزی برداری حتی اگه خودشون بگن برو تا زنعموت متوجه بشه چندان مایل نیست ...

می‌دونی اگه از روز اول میگفت هیچ کس وارد آشپزخونه نشه مهم نبود ولی خب هم بعد یه مدت اینجوری رفتار می‌کنه اونم فقط با من خیلی ناراحت شدم 

سوییت رو عموم داده که اونم دلایل خودش رو داره ولی این رفتار خیلی بده که جلو من قفل می‌کنه ولی کلید ر ...

تو دنیاالان که برادر وخواهر به هم لطف ندارن عمومو زنعموی شما بهترین هستن.ما حتی یکبارنشده کلید ویلا عموم رو بگیریم درصورتی که خالیه هیچ وقت نمیرن حتی خاله هام

چون با دختر عمم اینجوریه من حساس شدم آدم حس بدی بهش دست میده

عزیزم حق داری حالا کاریبه لطف اونا وتوقع این بحث ها ندارم رفتارش زشته که بین شما دوتا فرق میزاره خونشه اختیارشو داره کاملا درست ولی چرا وبه چه دلیل براشما قفل میکنه برا دختر عمه نه کاربرا ریختن سرت که خونشه توقعتو بیار پایین ولی سوال شما اینه چرا اینجوری بینتون فرق میزاره

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖

به عموت نگو ,آره آدم حس بد میگیره هر چه زودتر از اونجا برو 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
عموت ویلا داره خاله هات براچی برن اونجا😁فک کنم منظورت عمه هات بودا

بدخوندی منظورم عمو وخاله هام همه ویلا دارن ما کلید نمیگیریم.بااینکه به ظاهرخیلی هم صمیمی هستیم

واقعا زشت نیست جلو من قفل میزنه به در ؟؟اگه از روز اول همین بود یه چیزی یا چرا فقط با من ؟اصلا بحث ا ...

نه عزیزم زشت نیس خونشه اختیارشو داره 

شاید دوست نداره کسی بدون اجازه وارد حریم خصوصیش بشه شما باید این موضوع درک کنید...

عموت هم باهات اینطوره؟؟

من بودم تو جمعی ک عموم هم هست تیکه مینداختم ب زنعموم البتع با شوخی بعدم از اونجا میرفتم دیگ هم هییییچ وقت برنمیگشتم چون رفتارش خیلیییی زشته.

تو دنیاالان که برادر وخواهر به هم لطف ندارن عمومو زنعموی شما بهترین هستن.ما حتی یکبارنشده کلید ویلا ...

سوییت رو دادن چون ما رفتیم که کمک کار اون باشیم عزیزم دوتا بچه کوچیک داره و مادرش هم مریضه بچه ها رو می‌ذاره  پیش ما دوتاشون هم پوشکی هستن محض رضای خدا نداده بعد اینطوری هم رفتار می‌کنه ما الان حکم پرستار مجانی داریم البته دختر عمم برای اینکه بره دکتر هم اومده  حالا بچه هاشو ول میکنم هر کار میخواد بکنه 

چون با دختر عمم اینجوریه من حساس شدم آدم حس بدی بهش دست میده

همین دخترعمه زیر آبتو زده😅

عزیرم شما دختر جاررررری هستی اوشون دخترخواهرشوهرنن باید بترسه وهواشو داشته باشه 

ولی بگم این روزها میگذره وزیاد ناراحت نباش

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
واقعا زشت نیست جلو من قفل میزنه به در ؟؟اگه از روز اول همین بود یه چیزی یا چرا فقط با من ؟اصلا بحث ا ...

اختیار خونه دست خانومه و نه آقا. عمو یه چیزی برای خودش گفته. یعنی چی کخ هر وقت خواستید بیایید ظرف یا مواد غذایی بردارید؟ عموی شما مثل اکثر مردها بی‌فکرانه اینا رو گفته و شما به هیچ عنوان نباید غیر از به صورت مهمون وارد خونه‌ی اونا بشید.

از محبت اونا براشون شر درست نکن عزیزم. خانوم و سنگین تو مدت اقامتتون کاملا مستقل باشید. قبل از رفتن هدیه‌ای برای خانومشون بخرید و تشکر کنید. 

Ninisitewomen رو تو تلگرامت سرچ کن. کار درست های اینجا اونجا جمعند. 
2706