2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندوقته گرفتید ؟چه علائمی دارید؟دکتر عفونی برید

دو روزه. سرم سنگینه دماغ کیپ گلو درد آبریزش بینی ورم سر و صورت سردرد  .. شکم درد مطمئنم عفونت دارم زیر دلم درد میکنه 

من فک میکنم واسه خاطر اینه زیر کولر مبخابم 

دو روزه. سرم سنگینه دماغ کیپ گلو درد آبریزش بینی ورم سر و صورت سردرد .. شکم درد مطمئنم عفونت دارم ز ...

دوروزه گرفتید؟یعنی چندوقت پیش نگرفته بودین ؟اگه دوروزه مبتلاشدین که چیز خاصی نیست نگران نباشید با دکتر عفونی حل میشه 

دوروزه گرفتید؟یعنی چندوقت پیش نگرفته بودین ؟اگه دوروزه مبتلاشدین که چیز خاصی نیست نگران نباشید با دک ...

دو ماهه درگیرشم .. خوب شده بودم تازه دوباره از اول گرفتم 

منظورم اینه دو روزه گرفتم دوباره .. تو این دوماه این چهارمین باره.

۱۰ تا ۱۵ روز بدنمه خوب میشم دوباره میگیرم 

دو ماهه درگیرشم .. خوب شده بودم تازه دوباره از اول گرفتم منظورم اینه دو روزه گرفتم دوباره .. تو این ...

بدنتون ضعیف شده بعد شما آزمایش هم دادین ؟ شما دوباره نگرفتین همون ویروس توتنتون مونده چون بدنتون ضعیف شده 

بدنتون ضعیف شده بعد شما آزمایش هم دادین ؟ شما دوباره نگرفتین همون ویروس توتنتون مونده چون بدنتون ضعی ...

نه آزمایش ندادم. بدنم خیلی ضعیف شده متاسفانه اعصابمم ضعیف شده حس هیچ کاریو ندارم فقط دوس دارم درازبکشم.

نه آزمایش ندادم. بدنم خیلی ضعیف شده متاسفانه اعصابمم ضعیف شده حس هیچ کاریو ندارم فقط دوس دارم درازبک ...

خوب یه آزمایش بدین 

منظورم ازعلائم که تاپیک زده بودم اول با کمی گلودرد شروع میشه بعدسرفه خشک وتهوع وبیحالی وبی اشتهایی 

ودل ضعفه واسهال وسنگینی قفسه سینه اضافه میشه دقیقا همینا بود؟

2706