2733

برا ازمون قلم چی و مشاور البته بگم مشاوری ک میخام بگیرم امتحان خودشو پس داده هرکدوم از دوستام باش پیشرفته سه رشته تاپ اورده همه اینا در کنارررر تلاش ۲۴ ری خودم

ک بخاطرش میخام قید هزینه ایمپلنت دندونم و باشگاهمو بزنم

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم معلومه که ارزش داره

مشاور ماهب تقریبا ۲ تومن میخا ازمونم از مهر ب بعد حدود ۷ تومن ک اونم قسطی میشهبااین هزینه میتونستم دندونمو ایمپلنت کنم

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
اگر قراره واقعا بخونی معلومه که ارزش داره

پ ن پ این همه هزینه اونم تو سن ۲۷قید همه چیو زدم بعد نخونمممم مگ خرم

عزیزم درخواست دوستی بدم مشاور مورد نطر رو به من هم معرفی می کنی ؟‌

عزیز این مشاور فقط حضوری کار میکنه و محدود نفر میگیزه

همسن خواهرمی😅 نظام قدیمی ای ک رشته تون چیه؟

من مهندسی خوندم بازار کار نداره میراث موند میخام بچسبم ب تجربی حتی پرستاریم نمیخام درصدای کنکور اردیبهشتم جرقه خوبی بود برام

2706