2733
عنوان

میشه فاحشه بازی رو عادی نکنید

582 بازدید | 23 پست

سایت عمومیه همین الان یکی تاپیک زده از ۹ سالگی این جاست بعد میری تاپیکا تا هرکس اسم خیانت و فاحشگب رو یه چیز میذاره

یکی میاد میگه پروانگی

یکی میاد میگه با چند نفر تو رابطه باشی

یکی میاد میگه برای احساسات سرکوب شدم و...

شما دور همون میدون وایسا مخاطبت میاد برات لازم نکرده عادی سازی کنید همینطورم گند زدید به زندگی مردم 

حتی اثر انگشت هر انگشتتون باهم متفاوته پس لطفاً نپرسید فلان قوم خوبن یا بد اینطورن یا اونطور تجربه شما میتونه سازنده یا مخرب باشه پس لطفاً تو چیزای که به یک نفر آدم بلکه به هزاران آدم با هزاران شخصیت متفاوت مرتبطه از تجربه شخصیتون استفاده نکنید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یبار گفتم کاش هرکی با شماره شناسنامه عضو میشد وزیر۱۸ هم ممنوع بود

در طول روز که همش کنکوریا تاپیک میزنن

شبا هم منحرفا

باز قبلا ۴تا تاپیک اشپزی میدیدم،یکی میومد در مورد یه هنجار داخل جامعه حرف میزد

الان داغووون

بایدگزارش بزنید

آدمهای بی پدرومادری هستن که قصدشون عادی سازی روش زندگی خودش برایدیگرانه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
پروانگی قضیه اش چیه؟ این جدید بود😂

یه تاپیک بود که خانمه نوشته بود خیلی خواهان دارم(که کلییییی از خودش گفته بود و می‌گفت شوهرم باهام اوکی نیست) یکی گفت مثل من برو با خواهانت اسمش هم میذاشت پروانگی و به کاربرا می‌گفت شما نمیدونید پروانگی یعنی چی و من روحم پروانگی داره 

حتی اثر انگشت هر انگشتتون باهم متفاوته پس لطفاً نپرسید فلان قوم خوبن یا بد اینطورن یا اونطور تجربه شما میتونه سازنده یا مخرب باشه پس لطفاً تو چیزای که به یک نفر آدم بلکه به هزاران آدم با هزاران شخصیت متفاوت مرتبطه از تجربه شخصیتون استفاده نکنید 

جالب اینجاست همشون میخوان این نوع روابط و داشته باشن ولی یکیشون نمیاد تاپیک بزنه بگه چیکار کنیم انسانیتمونو از دست ندیم چطوری میتونیم ادم مفیدتری برای جامعه باشیم و…

همه ذهنا درگیره پایین تنه‌س مردشورشونو ببرن

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
سرکوب احساسات که جنسی نیست لطفا این رو دیگه خراب نکنید

والا اینو باید به اونا گفت که برا توجیه کارشون هرچیزی میگن 

بایدگزارش بزنیدآدمهای بی پدرومادری هستن که قصدشون عادی سازی روش زندگی خودش برایدیگرانه

یه روباه دمشو کند به بقیه میگفت بدون دم مد شده برید دمتونو ببرید

کاربری دوممه 😷 کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟ کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟ 
هروقت تونست بگی از کجا میخااااد بفهنههههههه تبریک میگم لجن ترین ادم روی زمینی مردو زنم ندارهحالا اسم ...

چی

2706