2733
عنوان

من خیلی بد غذام چیکار کنم😭

245 بازدید | 35 پست

الان مثلا هنوز ناهار نخوردم جلوم گذاشتم ولی نمیخورم دلم نیست تا یخ میکنه بعدش از دهن میوفته

من خیلی لاغر شدم همش میخوام ی کاری کنم زیاد بخورم نمیشه. شربت اشتهام خوردم 

این مدت وزنم خیلی اومده پایین چند وقت دیگ عروسیمه جیکار کنم بتونم بخورم چاق بشم ؟

چیزای ترش بخور

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم تا همین چند روز پیش اگر از صبح تا شب هیچی نمیخورم اصلا گشنم نمیشد بعد شربت راسیپ خریدم یه قاشق بخوری میخوای یه انسان رو بخوری بس گشنه میشی

حواست به دهن گشادت باشه من خدا نیستم ببخشم!️ اگر جوابتو نمیدم حوصله کل‌کل با آدم بیشعوری مثل تو رو ندارم

اگه استعداد چاقی داری مثل من که چه بهتر

من یه مدت کم اشتها شدم استارت اول رو اینجوری زدم که از غذای مورد علاقم فست فوت شرو کنم کلی بخورم بعد کم کم اشتهام واسه چیزای دیگهم بازشد 

2706