2733
عنوان

حس ششمی قوی هست الان؟

121 بازدید | 35 پست

کسی هست؟

📌 لطفا لطفا درخواست دوستی ندید📌🌱••• خدا رو چه دیدی، شاید شد دوست قشنگم هیچ وقت ناامید نشو خدا خدای غیر ممکن هاست همیشه ازش چیزای زیاد و بزرگ بخواه که بهترینشو بهت بده.. دوست داشتین برای منم دعا کنید مشکلمون حل شه🌱•••  ❤زهرای علی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله

یکم راجبم میگی راجب خودم و ایندم

📌 لطفا لطفا درخواست دوستی ندید📌🌱••• خدا رو چه دیدی، شاید شد دوست قشنگم هیچ وقت ناامید نشو خدا خدای غیر ممکن هاست همیشه ازش چیزای زیاد و بزرگ بخواه که بهترینشو بهت بده.. دوست داشتین برای منم دعا کنید مشکلمون حل شه🌱•••  ❤زهرای علی❤
یکم راجبم میگی راجب خودم و ایندم

عزیزم پیشگو نیستم که🙄

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
عزیزم پیشگو نیستم که🙄

خب مگه حس ششمی نیستی ؟ نمیتونی یکم ویژگی هامو بگی؟

میتونم مدرسه پسرمو عوض کنم؟؟

اره 

چرا نتونی !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
خب مگه حس ششمی نیستی ؟ نمیتونی یکم ویژگی هامو بگی؟

حس ششم کسی هست که حدس میزنه منکه چیزی راجبت نمیدونم چطور پیشگویی آینده رو کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس شیشمی خاهر

بله دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه لطفا حست رو نسبت بهم بگی که حاملم یا نه؟ بی بی چک زدم ولی به جوابش مطمعن نیستم فعلا از شهرم دور ...

بنظرم نیستی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706