2733
از این سایت برو بیرون بعد از درس برو باشگاهی کلاسی انقد مشغله برای خودت درست کن که فکرت فقط برای مشغ ...

ا

اره کاش منم عصو نمیشدم همش خودمو تعلیق میکنم که نیام 

نه که با ما انقد وقت گذروندن😂بهترین کار اینه به بچه یه گوشیه نصفه بدی ماله من برا اینکه یه ساعت بگی ...

عزیزم ❤️

همون دیگ بچه هارو باید تشنه نگه داشت تا قدر بدونن😀

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پشماممواقعا یه بچه ۹ ساله اونجورییی بخواد تاپیک بزنه خیلی عجیبه بدون هیچ رفتار بچه گونه ای و هیچکی ش ...

الان بعد چند سال درگیری با گوشی 

یه جلسه رفتم مشاور 

ممنون از راهنماییت

معلومه داری دروغ میگی عین چی

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
الان ۱۳ سالمه

منم هم الانو گفتم هم چندسال پیشتو

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ااره کاش منم عصو نمیشدم همش خودمو تعلیق میکنم که نیام

تعلیق کردند یعنی فرار کردند

یاد بگیر مسیله رو حل کنی 

خودت فکر کن این سایت بجز اینگه از خانواده شوهر وخود شوهر تعریف کنن چه خاصیتی داره تازه اونم نمیدونی راست میگه یا دروغ 

من ستل ۹۷عضو این سایت شدم اوایلش برای کسایی که میگفتند شوهراشون کتمسون زده گریه میکردم بعدا متوجه میشدم اصلا مجرده طرف دروغ گفته 

چقد ضربه احساسی میخوردم 

ولی دیگ نمیام اینجا بیامم یه دور میزنم میرم 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

فکر کن میری تو تاپیک بچه نه ساله با تخیلاتش وقتت رو هدر میدی بعد زده شوهر و بچه هم دارم ای خداااا

حتی اثر انگشت هر انگشتتون باهم متفاوته پس لطفاً نپرسید فلان قوم خوبن یا بد اینطورن یا اونطور تجربه شما میتونه سازنده یا مخرب باشه پس لطفاً تو چیزای که به یک نفر آدم بلکه به هزاران آدم با هزاران شخصیت متفاوت مرتبطه از تجربه شخصیتون استفاده نکنید 
2706