2733
عنوان

خواهرای عزیزم اگر مادر هستید طلاق نگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 27200 بازدید | 461 پست

کاملا احساسی و کودکانه بود حرفاتون

خانمایی هستن ک خیانت میبینن کتک میخورن فحاشی میبینن و....

بودن بچه تو همچین محیط ناسالمی براش خیللی بدتره تا جدایی.

((زنی ک نمیتونه از حق خوودش دفاع کنه نمیتونه از خق بچشم دفاع کنه اینجور زنا اسمشون قهرمان نیست در واقع "درماانده" هستن))

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

آها یعنی یه زن بخاطر بچه هر روز کتک بخوره خیانت ببینه تحقیر بشه عمرش به باد بره ؟

اصلا زن چرا بخاطر بچه با مردی که هر غلطی کرده بمونه وبسوزه وبسازه

در ضمن تو همچین محیطی بچه هم کم آسیب نمیبینه

�🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاملا موافقم

وقتی آدم بچه دار شد دیگه نمیشه به راحتی طلاق گرفت باید به خاطر بچه ها صبور تر شد

#پزشکیان میگه من از رانت استفاده نکردم پس چطور دخترت تو پتروشیمی جم استخدام شد؟!  پزشکیان میگه شفاف هستم پس چرا میگن تو مجلس مخالف شفاف سازی بودید؟! پزشکیان راجع به آزادی زنان حرف میزنه، پس چرا به احمدی نژاد گفت باید گشت ارشاد برقرار باشه؟!  پزشکیان میگه دولت سوم روحانی نیستم پس چرا کابینه روحانی ستاد شما رو دست گرفتن؟! چقدر در دولت روحانی بی برقی کشیدیم و مردم تو آسانسور موندن! خداروشکر دولت رییسی بی برقی نداشتیم/ چقدر کارخونه دولت روحانی تعطیل کرد و رئیسی مجدد راه اندازی کرد؛ پزشکیان که میشه دولت سوم روحانی رو نمی‌خوایم.

از بیرون گود حرف زدن خیلی راحته

من و خیلیا ک تو خونه پدری بویی از آرامش و محبت پدری نبردیم آرزوی طلاق پدرمادرو داشتیم و داریم و بعضی زن شوهرام با جدا شدنشون ب زندگی خودشون و هم بچه هاشون لطف کردن 

من بچه ایی هستم که ده سال پیش پدر و مادرش تا پای طلاقم رفتن ولی برگشتن اما به شخصه میگم اگر طلاق میگرفتن بهتر بود توی این ده سال اینقدر دعوا کردن و اینقدر رفتن و امدن کلانتری ، دادگاه واسه هر بحثشون ک من ی ادم استرسی و عصبی شدم طوری ک عصبی میشم هرچی دم دستم میاد میشکونم (((: ، ده ساله ک عذاب وجدان اینم دارم ک بخاطر حضور من اون زمان مامانم کوتاه امد و بابتش عذاب میکشم  مخصوصا الان ک بزرگتر شدم میگم‌اگ این دفعه جدی جدی طلاق بگیرن تموم میشه اما ابروم میره یا بعضی وقتا اینقدر غیرقابل تحمل میشن که میگم ای کاش تمومش کنن و طلاق بگیرن . خواهشا چرت و پرت نگید ، خانماییی ک  همسر بددل و شکاک و بد دهن یا هرچیز دیگه ایی دارید جوونیتون حروم نکنید طلاق بگیر و ازاد شید، بچهاتون میبینن و قشنگ سیو میکنن لحظاتی ک بین پدر و مادرشون میگذره قطعا بزرگ ک بشن درک میکنن  ، خواهشا اگرم میمونید سر زندگیتون منتیم بابت موندتون سر بچهاتون نذارید اونادر هر صورت بیگناه ترینن (((((:

خدای من ، نگاهتو از من نگیر(:

حرفتون قبول دارم ،امرپز تو مغازه آقای فروشنده که تقریبا بالای چهل سال عمرش بود ،میگفت پدرم بعداز فوت مادرم با یه خانمی که شوهرش فوت کرده ازدواج کرد ،پدزشون هشتاد سال و اون خانم نزدیک شصت سال دارن 

این آقا درجواب کسی که پرسید زن پدرت آدم خوبیه گفت ؛هرچقدرم خوب باشه مثل مادرم نیست ،وقتی میرم خونه پدرم جای خالی مادرم حس می‌کنیم ،تقریبا هشت سالی از فوت مادرش گذشته بود

چیزی که می خوام بگم اینه ؛بچه ها هرچقدر هم بزرگ بشن با جای خالی مادرشون به هیچ عنوان کنار نمیان ،اگه این جای خالی بواسطه طلاق باشه که هزار برابر بدتره.

کسایی که مخالف هستن ،تجربه این فاجعه برا بچه ها ندارن.

فقط کاش ارگانی باشه که رایگان از نظر روحی و روانی این زنها را حمایت کنه که دچار آسیب نشن

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    
کاملا احساسی و کودکانه بود حرفاتونخانمایی هستن ک خیانت میبینن کتک میخورن فحاشی میبینن و....بودن بچه ...

عاااالی گفتین عزیزم👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 مادرهای ضعیف و تو سری خور، بچه های ضعیف و بی اعتماد به نفس پرورش میدن.

استارتر حرفتون اصلااااا منطقی نیس… بچه ای که تو خونه ی بی مهر و محبت و بی عشق بزرگ میشه، و شاهد اعتیاد یا خیانت یا کتک زدن پدرش میشه، واقعا میتونه تو زندگی موفق باشه؟؟؟ روح و روان سالمی میتونه داشته باشه؟؟؟

مامانم جدا نشد نشد نشد 

بخاطر بچشش یعنی من 

نتیجش ؟ : بعد ۲۲ سال زندگی 

وقتی اعصاب خودمو و خودشو رنده شد 

وقتی درد خودایمنی ناشی از استرس و ناراحتی افتاد به جونم

الان دارن جدا میشن 

شما همینو میخاین؟🙂

عاااالی گفتین عزیزم👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 مادرهای ضعیف و تو سری خور، بچه های ضعیف و بی اعتماد به نفس پرورش ...

دقیقا 

اکثرا زنای ضعیف و تو سری خور سعی میکنن این رفتاراشونو مقدس نشون بدن و پشت بچه قایم بشن ک بخاطر بچه موندیم!!

ولی در واقع بخاطر خودشون میمونن ن بچه...

کدوم بچه ای تو محیط بدون عشق بدون احترام بدون اعتماد میتونه درست تربیت بشه؟

بین بد و بدتر ....بدتر رو انتخاب میکنن و خودشونو گول میزنن ک هیچ سعی میکنن بقیه رو هم گول بزنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کاملا موافقموقتی آدم بچه دار شد دیگه نمیشه به راحتی طلاق گرفت باید به خاطر بچه ها صبور تر شد

از طرفدار قالیباف از این بهتر انتظار نمیره

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم  ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃 من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 من یک ایرانی ام که فراموشی نگرفتم وقتی جنگ و تحریم رو دیدم دیگه چرا رسانه های اونها رو باور کنم؟ من یک ایرانی ام که عقل دارم میدونم زاد و ولد سگ ها فصلیه ولی وقتی به سگ ها غذا بدم اونها از جاهای مختلف و حومه شهر میان تو جایی که غذا هست و اینطوری زیاد میشن •_• من یک ایرانی ام که دلم می‌خواست به جای این همه کافه چند تا کتابخونه داشتیم😷 امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد

مطمئنم زنی تا کارد به استخون نرسه طلاق نمیگیره 

یه خانمی شوهرش برده بودش توی بیابون ساعت دوازه تا دو شب بادسنگ میزدش جلوی دختر ۴ سالش میخواسته بندازدش توی چاه 

این زن باید چیکار کنه؟

مطمئنم زنی تا کارد به استخون نرسه طلاق نمیگیره یه خانمی شوهرش برده بودش توی بیابون ساعت دوازه تا دو ...

مادر من تو پرورشگاه کار میکرد برای کمک به بچه ها 

یه بچه اونجا بود که فوق العاده زیبا بود 

این بچه شب ها توی خواب یهو شروع میکرد به داد زدن و گریه کردن طوریکه همه دیگه واقعا نمی‌دونستن چه کنن که آرامش بگیره 

مادرم پرس و جو کرده بود گفته بودن پدر این بچه اعتیاد داشته به شیشه 

یه بار که شیشه کشیده بوده مادرشو جلوی روی بچه سر بریده بوده و این حال بچه واس اون بوده که تو خواب کابوسشو میدیده طفلی

2706