2733

من تنها زندگی میکنم

خونه و ماشین و درآمد از خودم دارم

در واقع خیلی آزاد و رهاست زندگیم

ازدواج نکردم تا حالا

خیلی ها میگن تو رکیای ما رو داری زندگی می کنی

ولی افسرده ام همش

چرا از داشته هام شاد نیستم چرا نمی تونم قلبی و از ته دل شکرگذار باشم

ازدواج و تنهایی و اینا نیست دلیلش

گذشته و کودکی سختی داشتم کلی کار کردم روش چرا حل نمیشه

کلی سال انگار یه افسردگی سیاهی بهم وصله و میکشمش با خودم

یه سایه سنگین و سیاه

کاش خلاص بشم ازش

انگار انگیزه و سوختم برای زندگی سالهاست تموم شده

فقط زنده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدرم فوت کردهمادر جدا شده سالها پیش و در ارتباط نیستیمخواهر برادر هم ندارمچون می دونم سوال می کنید خ ...

خب مشخصه دلیلش تنهایی ته ،حالانمیگم همسر و پارتنر ،ولی شما کلا همزبون نداری دور برت خودتی و خودت ،انسان به موجود اجتماعیه تنها فرسوده میشه  حتی لای پر قو باشه 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

ببین اسی جان من اصلا تو فاز نصیحت نیستم.. ولی خوب میدونم ازدواجه خوب باعث آرامشه و به زندگیت هدف میده.. اگر غیر از این بود اون عزیزایی که طلاق میگیرن مجدد به ازدواج فکر نمیکردن

2706