2733
مگه میشه خیلی رو ظاهر و عقاید حساسن

بله ماهم مثل شما فکر میکردیم 

ولی همسرم میگ خیلی هم جوننن این مامورها واینکه پست مهمی هم دارند 

ولی اون مامورهای عملیاتی رو روشون حساسن که کسی شناسایشون نکنن ،

دستگاه پیچیده ای دارند 

پدرشوهرم میگ تازه یه گروهان دارند که کلا از اراذل تشکیل شده 

میگ تو عملیات هایی که لازم باشه ازشون استفاده میکنن

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کشش درس رو ندارم دیگه

اگه علاقه داری برو 

یکم تحقیق کن دیر نیست پسر

بهتر از اینه که هیچی به هیچی

بابام همیشه میگه با اینکه تمرینای سختی داشتن ولی چون علاقه داشته خیلی براش شیرین بوده و همیشه هم با شادی از اون موقع ها یاد میکنه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
بله ماهم مثل شما فکر میکردیم ولی همسرم میگ خیلی هم جوننن این مامورها واینکه پست مهمی هم دارند ولی او ...

اره ارازل و اینا رو شنیدم خودمم

خیلی پیچیدس واقعا

اره ارازل و اینا رو شنیدم خودممخیلی پیچیدس واقعا

بنظرم هرکسی که تواناییه خاصی داشته باشه رو جذب میکنن 

مثلا میگفتند یکی از آدمای بسیار عادی رو جذب کردند ولی یارو خیلی به کامپوتر وارد بوده 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
ولی من دخترم😅

ریدم 😔🤣

خب دختر😂 عزیز دانشگاه پلیس فعلا هیچ نیروی زنی نمیگیره برای نیروی انتظامی 

مگه اینکه همون پارتی کلفت داشته باشی 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
مشکل همینجاس ک باید از اول چادری باشی .بخای الان بشی کافیه بفهمن ردت میکنن..کلا خیلی پیچیده اس پروسه ...

خدایا منو انگور کن😭

چه کنممم خب من خیلی علاقه دارم 

پارتیم نازکه خب🤏😭

کلفتش کن 💅😂

بنظرم هرکسی که تواناییه خاصی داشته باشه رو جذب میکنن مثلا میگفتند یکی از آدمای بسیار عادی رو جذب کرد ...

اره دقیقا درست میگی

توانایی خاص هم نداریم خدایا شکرت🥲😆

2706