2733
عنوان

ابراز همدلی با شوهر 💚💚

85 بازدید | 6 پست

خانومای گل وقتی شوهرتون از چیزی ناراحته ، عصبیه ، و پر از خشم شده ، چجوری همدلی خودتون. و بهش نشون میدین که هم آرامش بگیرره و هم رابطه پایدار تر بشه و درنهایت عشقتون بیشتر بشه ؟

بهش حق بده بگو تو راست میگی
نه اشتباه می‌کنی و اشکال نداره تقصیر ندارن و اینا نگو وقتی خیلی عصبانیه بیشتر حرصش میگیره
برای یه شربت گلابی بهار نارنجی چیزی درست کن اگر دوست داشت حرف بزنبد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا جایی که خوندم و میدونم سعی کنید وقتی ناراحت و عصبی چیزی نگید حتی بهش بگید یکم تنها بمون آروم باش بعدا با هم حرف بزنیم حلش کنیم (چیزی که اذیتش کرده)!

یزد”زیباترین شهر دنیا^🌸

براش یه چای یا شربت درست می کنم و پر و بالش نمی پیچم اصولا آقایون موقع ناراحتی دوست دارن تنها باشن برعکس خانم ها 

السلام علیک اي مولای من ❤     دلتنگم... و دیدار تو درمان من است یابن الحسن💔    این مرده دل... این خسته جان... دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤    درد بی درمان شنیدی؟!  حال من یعنی همین 💔  بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭  بیااا جانانم... 🌱 یا صاحب الزمان، آقا جانم... ادرکنی 🤲🌱  

زیاد به پر و پاش نمیپیچم توی اون شرایط

سعی میکنم گله و شکایتی نداشته باشم توی اون اوضاع

غر نزنم

غذای دلخواهشو بپزم

بیشتر حواسم به بچه باشه که نره روی مخش

توجه و حواسم بیشتر بهش هست

ازش میپرسم اگه خواست باهام درد ودل کنه

خلاصه سعی میکنم مدیریت بحران کنم تا اوضاع آروم بشه و روی روال برگرده