2733

خونه پدر بزرگم دعوت بودیم...بعد آشپزی به عهده خالم بود...مامان بزرگم یه عادتی داره همیشه مقداری نفت تو خونه نگه میداره‌..این دفعه نفتو ریخته بود تو قوطی  روغن سرخ کردنی و گذاشته بودش تو اتاق...خالم نگو رفته دیدتش با خودش گفته عه مامان چرا روغنو اینجا گذاشته...برش داشته گذاشته تو کابینت...بعد حین سرخ کردن مرغ رفته اونو برداشته ریخته رو تیکه های مرغ🤣🤣🤣فک کنین نفتو جای روغن سرخ کردنی ریختههههه

آقا هیچکی شک نکرده بود...خونه دایی اینا کنار خونه بابابزرگمه منو و بابابزرگم رفته بودیم اونجا...تااااازه اصرار به داییم که شمام بیا غذای خیلی خوشمزه ای پخته خالم😂آخه دستپختش حرف نداره حالت عادی🥲🥲

یه مدت بعد مامان بزرگم اومد از بابابزرگم پرسید نمیدونی نفتو کجا گذاشتم ؟ هر چی میگردم نیست😂😂(طفلی نمی‌دونست خاله جان ریختتش تو شام)

نگو مامانم شک کرده به مامان بزرگم گفته از خونه بوی نفت میاد...

خلاصه ما برگشتیم...با مامان سفره چیدیم (خالم خودش کاری پیش اومد نموند) دایی هام و داداشم و منو مامان اینا با بابابزرگم سر سفره نشستیم...مامان در قابلمه رو برداشت بوی نفت همه جا پیچید🤣🤣🤣🤣حالا هی اون قسم میخوره نفت تو غذاس هی مامان بزرگ میگه امکان نداره تا اینکه مامان روغنو کشف کرد و فهمید نفت توشه....زنگ زدیم خالم و گفت که بله این شاهکار رو انجام داده....

وای اینقدر سر سفره خندیدیم....اون هیچی سیب زمینی سرخ شده رو هم ک آوردیم نگو قاشقی ک نفتی بوده رو خالم تو اونم چپونده...اولین لقمه رو همه تف کردیم😂....

مامان بزرگم ولی طفلی کلی ناراحت بود که بعد مدت ها دعوتتون کردم این دیگ چی بود سرم اومد😂

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای خدا چه شبی بوده امشب 😂

کاش مادربزرگت روی بطری نوشته بود نفت 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
داستان های تخیلی

من دروغ نمیگم.هنوز اونقدر مریض نیستم...نیازیم نمیبینم چیزیو ثابت کنم 

اما اگه فک میکنی دروغه تاپیکو بدون تخریب هم میشه ترک کرد

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
چطور روی گاز بوده آتیش نگرفته؟ با احترام باور نمی کنم

به جان خودم که عین حقیقته...آتیش نگرفته بود روی مرغ تو قابلمه ریخته بود...

از بوی نفت ادم بالا میاره بعد چجوری خالت نفهمیده بوشو

شاید از وقتی کرونا اومده و حس بویایی خیلیا از بین رفت خاله ایشون هم همینجور شده

فعلا باید اسی بیاد جواب سوالامون بگیریم

2706