2733

از دوران مجردی هم بخوام بگم همینجوری بودم بعد ازدواج و زایمان هم هیچ تغییری نکردم مگه میشه آخه . وبار زایمان کردم ولی هیچ تغییری نکردم نه وزنم نه شکمم این خوبه ها نمیگم بده اما دوسدارم یکم چاق تر بشم اما نمیشه اصلا سر لباس خریدن هم همیشه باید سایز 1 بردارم که اندازم بشه قدم هم بلنده ولاغرم سراین لباس خریدن اذیت میشم چون چیزی که من میخوام بخرم شوهرم نمیپسنده وگیر میده مثلا کوتاهه بلندش بخر منم از اون بلندا خوشم نمیاد موندم واقعا. 

از من بعنوان دکمه ی خوشبحالت استفاده کنید

همون تغییری باش که میخوای تو نی نی سایت ببینی! تو خوب باش، تو سنگین باش، تو مهربون باش، تو واسه بقیه وقت بزار... نزار خوبا تموم شن لنتی😉❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوش ب خالت سایز یک بهت میخوره 

من اونم نمیخوره باید از بغل مغلاش بگیرم 

قدمم کوتاهه ۱۶۳

وزنم ۶۵

برسرم منت نهادی عاشقت باشم آقا                                این چنین تقدیر کردی عمر شیرین مرا♡یاامام رضا عاشقتم☆

با شکمت کار ندارم خیلیم عالیه 

ولی اصلااااا لاغری رو برای خانوم نمیپسندم یعنی چی که استخونا مشخص باشه اخه 

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ایا این پز زیر پوستی نبود؟

نه عزیزم چه پزی مگه از خودم تعریف کردم میگم وزنم اضافه نمیشه از طرفی هم گودی کمر دارم سر لباس خریدن واقعا اذیت میشم چون خیلی اش خوب نمیشن تو تنم 

با شکمت کار ندارم خیلیم عالیه ولی اصلااااا لاغری رو برای خانوم نمیپسندم یعنی چی که استخونا مشخص باشه ...

استخون نه واسه بانوان نه آقایان جذاب نیست 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706