2733
عنوان

اونقد گرمه که اصلا خابمم نمیبره

2020 بازدید | 106 پست

هرجوری ولو میشم که بشه بخابم

با گوشی ور میرم که خابم ببره

اونقد عرق کردم از گرما که بدنم مور مور میشه انگار سوزن میکنن تو بدنم

پختم از گرما

بچمم اونقد عرق کرده تو خواب و خیلی هم ناآرومه

همش ناله میکنه توخاب

وزن اولیه ۹۵😮‍💨رسیدن به وزن ۸۸🫠و امروز ۱۴۰۳/۳/۱۷ شدم ۷۸😍                                                                  از از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین...                حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین...                               چون ما به هررررکی پروبال دادیم،پرواز کرد از اون بالا رید روی سرمون!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چقدر سخت درکت میکنم

میشه اگه تاپیک دعا دیدین یاد نامزد منم باشید؟  من عاشق مردیم که دچار سرطان خونه سنش هنوز حتی به ۳۵ نرسیده عاشقشم..اونم عاشقمه__ ۱۲ خرداد😭😭فهمیدم جز سرطان ام اس هم گرفته😭😭😭مثل جونمه بازم همه میگن ازش جدا شو ___ درسته خیلی باهم دعوا میکنیم ولی نمیتونم یه لحظه هم تصورکنم دیگه نیست پیشم😭😭😭😭😭

شوهر احمقمم عییییین خیالشم نیست

انگار نه انگار که کولرو ببره درستش کنن

خب برو کار کن پولشو دربیار

مگه تو خونه بخابی از آسمون پول میباره که دوای درد کنی اخه؟

وزن اولیه ۹۵😮‍💨رسیدن به وزن ۸۸🫠و امروز ۱۴۰۳/۳/۱۷ شدم ۷۸😍                                                                  از از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین...                حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین...                               چون ما به هررررکی پروبال دادیم،پرواز کرد از اون بالا رید روی سرمون!!
کولر مگر روشن نمی کنید؟

گاز خالی کرده

از پارسال همین آش و همین کاسه

2706