2733
عنوان

سرمایه از بین رفته

35 بازدید | 6 پست

دخترا من دوست پسرم خسلی وقته باهمیم و میخواسته کاری شروع کنه و باباش پول لازم شده و اونارو داد ب باباش کارش راه بیوفته

الان باباش پولو پس نمیده و دوست پسرم زیر فشار قرار گرفته من هیج پولی دست و بالم ندارم ولی یه ایده به ذهنم رسید که عطرای اورجینال که برام فرستادن بفروشم پولم بدم بهش اما نمیدونم کجا این عطرارو بفروشم

خیلی جاها من پول لازم بودم اون کارم راه انداخته بی منت🥲

به نظرم نکن…

اگه داشتی و میدادی(چون میگی بهت کمک کرده) اوکی بود ولی این ک مالت رو بفروشی به خاطرش نه!

مگه عطرا چند میلیون میشه؟ چه قد لازم داره؟

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم نکن…اگه داشتی و میدادی(چون میگی بهت کمک کرده) اوکی بود ولی این ک مالت رو بفروشی به خاطرش نه! ...

کلا ۲ عطر سر هم ۳۰ تومن میشه و انقدری عطر دارم که برام مهم نیست

تا قبل از رسمی شدن رابطه تون پولتون رو در اختیار ایشون قرار ندید

ببین من برای خرید اون عطرا ۱ قرون هم هزینه نکردم که بعدش افسوس بخورم همیشه از اون برندا برام میاد و پولم بخوره مهم نیست