2733

سلام

من یدونه تخمدان در اثر کیست ازبین رفت

و دکتر موقع درآوردن کیست دید هیچی ازش نمونده

بعد یکسال و خورده ای که گذشت یه دکتر دیگه گفت باردار نمیشی بخاطر بسته شون لوله ممکنه باشه و 

عکس رنگی رحم برام نوشت

وقتی رفتم گفتم یدونه تخمدان دارم تا اون لوله باقیمونده رو فقط بلز کنه

اونم گفت دوتا لوله هات بسته بود و بازشون کردم

حالا دوروز گذشته

ولی سمت چپم که تخمدان ندارم تیر میکشه

بنظرتون طبیعیه؟

نکنه عفونت کنه و لایه های بریده شده قبلش  بازشده باشه

اصلا کلی فکر میکنم تاجواب عکس رنگی رو بدند و هفته دیگه برم دکتر 😔😔

کی میدونه و اینجوری شده؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تجربه ندارم نمیدونم ولی نگران بارداری نباشفامیل ما ی تخمدانشو از دست داد ولی بعد باردار شد الان دوتا ...

ممنون

نگران بارداری هستم

ولی الان این درده که بعد سه روز خوب نشده و تیرمیکشه ذهنم رو مشغول کرده

چون دکتر گفت چسبندگی درد میگیره

ولی الان که همه چی رو باز کرده میگم چرا همچنان درد داره

سمت راستم همونموقع درد گرفت ولی الان درد نوگدارم

ازین میترسم برای لوله چپم اتفاقی افتاده باشه

نمی‌دونم عزیزم انشالله هم خوب بشی هم باردار بشی🥲یک سوال دارم شما در زمان نوجوانی که پریود شده بودید اولین بار سالای اول یا جونیتون مثلا۲۰-۲۴پریوداتون نامنظم بود؟مشکلی داشتین؟

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎

منم چندسال پیش عکس رنگی گرفتم از من همه چی خوب بود و گرفتگی نداشت ولی با این حال درد فوووق العاده زیادی داشت حتی تا چندروز درد پریودی داشتم 

از شما ک مسدود بوده ک طبیعیه درد داشته باشه نگران نباش

خیلی زود و با سلامتی کامل بچه دار میشی انشالله

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی‌دونم عزیزم انشالله هم خوب بشی هم باردار بشی🥲یک سوال دارم شما در زمان نوجوانی که پریود شده بودید ...

ممنون

فکر کنم بله ولی قبل بارداری نامنظم بود..اونم بااختلاف چندروزه و کم..مشکل خاصی هم نبود

۲۰سالم بود باردار شدم و بعدش رو به منظم شدن رفت

الان بعد پریود لکه بینی دارم از زمان کیست و تاچند روزی هست و میره

که بابرداشتن کیست هم خوب نشده هنوز

و برام سوال شد:شما از کجا میدونید نامنظم بوده؟

یعنی برای همه اینجوریه؟

ممنونفکر کنم بله ولی قبل بارداری نامنظم بود..اونم بااختلاف چندروزه و کم..مشکل خاصی هم نبود۲۰سالم بود ...

آها پس اینکه چند ماه نشید مثلا دو سه ماه نبوده؟

ن راجب قضیه شما کلا اطلاعی ندارم راستش

خودم یکم پریودام قبلا نامنظم بود خوب شد باز نامنظم بده نگران شدم که نکنه منم خدایی نکرده تخدونمو از دست بدم و....

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
آها پس اینکه چند ماه نشید مثلا دو سه ماه نبوده؟ن راجب قضیه شما کلا اطلاعی ندارم راستشخودم یکم پریودا ...

نه نبوده عزیزم

ولی مراقب باش کیست نگیری که خدای نکرده ازبین نبره تخمدان رو

واسه منکه یهویی یه کیست۷سانتی دیده شد و بعدچندسال درمان ناموفق ..۱۰سانت شد با داروهای شیمیایی

برای همین هرکی کیست میگیره،میگم چندماه بیشتر دارو نخور،اگه جواب نگرفتی سریع عملش کن و درش بیار تا آسیب به تخمدانت نزنه مثل منکه مدارا کردم

نه نبوده عزیزمولی مراقب باش کیست نگیری که خدای نکرده ازبین نبره تخمدان روواسه منکه یهویی یه کیست۷سان ...

آها 🥲 درسته یک زمانی کیست داشتم دیگه پیگیری نکردم نمی‌دونم ☹️ مرسی عزیزم انشالله شماهم بهتر باشید

آها 🥲 درسته یک زمانی کیست داشتم دیگه پیگیری نکردم نمی‌دونم ☹️ مرسی عزیزم انشالله شماهم بهتر باشید

سلام

امضات رو دیدم

برای آرزوهات صلوات میفرستم عزیز:

اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم والعَن اعدائهم💚

ولی باهمه همونجور باش که خدا گفته باید باشیم تا به رشد برسیم

مهم نیست اونا جاهلند یا عامدانه اذیت می‌کنند

باید بفهمیم وظیفه خدایی مون چیه درقبالشون که هردومون رو رشد میده😘❤️

سلامامضات رو دیدمبرای آرزوهات صلوات میفرستم عزیز:اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم والعَن ...

سلام عزیزم مرسیییی منم برای شما میفرستم

درستهههه