2733

مگه میشه یه ادم “عاشق “تو باشه ولی یاد “عشق “قبلیش بیفته؟؟همیچن چیزی ممکنه که عاشق تو باشه ولی باز به یاد عشق قبلیش باشه که خیلی دوسش داشت ولی الان ازش متنفره؟

(صحبت از دوس داشتن نیست صحبت از عشقه )

حافظه ادم ک پاک نمیشه،مغزه دیگه یهو ب هر دلیلی میره تو گذشته ،مهم اینه درمرودش حرف نزنه غرق نشه ،و پ ...

میدونی چی مم چون خودم تجربشو ندارم نمیدونم ظلم به فرد جدید نمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی چی مم چون خودم تجربشو ندارم نمیدونم ظلم به فرد جدید نمیشه؟

هست گل،درکل ادم باید دوره ترمیمی روحیشو بگذرونه و بعد واردرابطه جدید بشه ولی همه ادما این اندازه منصف نیستن ک

کچی‌کورد
چندوقت زمان نیازه برای قضیه

بستگی ب عمق رابطه و زمان رابطه داره،و خیلی هم ب شخصیت و خلاها و طرحواره هایی ک فرد دچارشه،معمولا شخصیت های ضعیف و پرخلا خیلی بیشتر 

ب نظرم ابدا ب روش نیار ک وقاحت قضیه نریزه،اگر دیدی هی تکرار میشه و خیلی تابلو هنوز درگیر گذشتشه و اذیتی شاید بهتر تموم ش ،

کچی‌کورد