2733
عنوان

رفتار بد خواهرشو چکار کنم

373 بازدید | 25 پست

خواهر نامزدم .اولش همه چی خوب بود خودش رفت منو معرفی کرد به پدر و مادرش خود خواهره زنگ زد مامانم خودش کارای اولیه رو انجام داد اما الان  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانواده شوهر چه خوب خوبش، چه بد بدش، فقط رفتارت باید رسمی  وبا احترام باشه تماااام

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

الان از تجربه ی ده ساله ی من استفاده کن

محل سگ بهش نده

زندگیتو با شوهرت عاشقانه و روابطتتو باهاش گگرم نگهدار

گور بابای خواهرشوهر

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

برین بهش باوا.منم خواهرشوهرم از درخونه مون دست نمیکشید نگو برادرش اصلا اخلاق نداره همچین که برادرشوچسبوندبه یقه‌م عفریته بازیاش شروع شدتاالان نذاشته یه آب خوش ازگلوی من وبرادرش پایین بره سلیطه‌‌.بدبختم کرد الهی سه تابچه هاش روی خوشبختی رو نبیینن دخترش تو خونه شوهرروز خوش نبینه خون به جگربشه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثال بزن چیکار کردی که گفته دست گرفتی

هیچی بخدا هیچی 

گفته بود مثلا نامزدم جمعه به خونوادم  بگم بیان منم گفتم حالا جمعه یا چهارشنبه یکیشو اوکی کن چون اینو گفته بودم اینطوری میگه حتی از قول منم این حرفو نزده بودا فقط پیشنهاد داده بود 

هیچی بخدا هیچی گفته بود مثلا نامزدم جمعه به خونوادم بگم بیان منم گفتم حالا جمعه یا چهارشنبه یکیشو ا ...

باز براشما خوبه

خواهرشوهرتون غریبه س.

من ی خواهر دارم ۳۲سالشه...تیپ و ایناش عین زنای پنجاه سالگی گرون هم میخوره ولی بلد نیس ...موهاشو زرد زرد می‌کنه بدنش ودساش بخدا پر طلای..طلاهای زخیمو زردددد..گردنبند ومدال چنتا چنتا...تیپشم ک زنونه ی زنونه..

هیکلش چاقه چاق ..دندونام جلوشو کشیده مصنوعی تیکه گزاشته...عقیدشم اینه خوشبختم چون طلا زیاد داره...

حالا هی میشینن با مامانم پشت سر من حرف میزنند..اعصابم دیگ نمی‌کشه...

ب روم تیپ منو مسخره میکنن چون معتقدم من هم باید مثل اون باشم...از نظر مادرم اون واقعا خوش تیپه😑😑😑😑😑😑

من ب زیبایی اهمیت میدم...مثلا دندونام و کامپوزیت کردم و تیپ و هیکلم کلا کامل ب روزه...مدل لش اینا نمیپوشما ولی مدل جدید و خوب...بعد این حرف زدناشون اعصابمو امروز دیگ واقعا خراب کرده... تا یه دیقه زنگ ب مادرم میزنم با حرص باهام حرف میزنی ک اره فلان جور نبپوش از خاهرت یادبگیر..

امروز بعد چن سال گفتم ولم کن...

خواهرم هرروز باچنتا بچه آویزون خونه مامانمه برا شاملو ناهار..بشدتم خسیسن شوهرشو خودش همه می‌دونن..

برعکس من بخدا چن ساله با شوهرم ی شامم نرفتم خونه مادرم اینا...انقدددد کفری شدم ...

کسیو ندارم تا ی دقیقه زنگ میزنم بمادرم یا مثلاً میرم خونشون این رفتارارو می‌کنه ..حتی پیش من تنها شدنی با خوبه..تا اون میاد خونشون از خود بیخود میشه و باهم شروع میکنم ب تحقیر....

تا الان چیزی نمیگفتم ولی تصمیم گرفتم جوابشونو بدم...

بخدا ک انقدددد خواهرم بی کلاسه و خزه..ب روش گفتم قاطی ی جمع باکلاس بشی خجالت مبکشی بعد فکرمیکنی الان باکلاسی ک منم بخام شبیه تو بشممممم...

ببخشید  اعصابم ناراحته نشد تاپیک بزنم..گفتم ی ذره اینجا تایپ کنم دلم خالی شه

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
برین بهش باوا.منم خواهرشوهرم از درخونه مون دست نمیکشید نگو برادرش اصلا اخلاق نداره همچین که برادرشوچ ...

عریزم خواهر شوهر اون طور بوده معلوم نیست خواهرشوهر اسی مشکلش چیه 

همه که مثل هم نیستن 

باز براشما خوبه خواهرشوهرتون غریبه س.من ی خواهر دارم ۳۲سالشه...تیپ و ایناش عین زنای پنجاه سالگی گرون ...

من و فقط من درکت میکنم

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
2706