2733
عنوان

دخترم بیمارستان بستری شد😔

557 بازدید | 41 پست

۶ ماهشه

چند روز پیش تشنج کرد

امروز دوباره اوردمش پیش دکتر😔😭

دکتر تشخیص داد باید بیمارستات بستری بمونه

دلم داره از غصه میترکه

همسرمم شرایطش یجوریه که نمیتونه همراهم باشه چون تازه عمل کرده نمیتونه

تنهام ، اونقدر گریه کردم حد نداره

دخترم بی حاله 

یه ساعته بستری شده

براش سرم زدن اونقد اذیت شد 😔😭

بمیرم براش الان خوابه

جگرم آتیش گرفته😭

توروخدا برای سلامتیش دعا کنید.

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ان شاءالله حالش زود خوب بشه براش 7 مرتبه حمد برای شفاشون می خونم شما نذر علي اصغر کن که شیر بدی مجربه 

السلام علیک اي مولای من ❤     دلتنگم... و دیدار تو درمان من است یابن الحسن💔    این مرده دل... این خسته جان... دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤    درد بی درمان شنیدی؟!  حال من یعنی همین 💔  بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭  بیااا جانانم... 🌱 یا صاحب الزمان، آقا جانم... ادرکنی 🤲🌱  

بمیرم برات میفهممت خیلی سخته برات ۵ تا آیت الکرسی میخونم ایشالله که تاپیک سلامتی دختر گلت و همسرت رو بزنی عزیزم 🙏❤️

در خلوت روشن با تو گریسته‌ام برای خاطر زنده‌گان، و در گورستان تاریک با تو خوانده‌ام زیباترین سرود‌ها را زیرا که مرده‌گان این سال عاشق‌ترین زنده‌گان بوده‌اند. ای عشق بی ثمر من........🥀🖤
2706