2733

نمیگم تحصیل ثروت و احترام نمیاره اتفاقا میاره ولی اون ثروتی که همه از تعریف میکنن یا اون احترامی رو که زبان زده رو واقعا نمیاره. اکثر ثروتمندان که پول های گزاف دارن تحصیل کرده نیست البته یکسری ها از تحصیل کرده ها هم هستن که خیلی پول دارن اما خوب اون ها یا خانواده هاشون پولدار بودن یه یگ چیز جدید رو اختراع کردن که بشریت رو نجات میده وگرنه کسی که تو ایران تحصیلات بالا داره درآمد گزاف و آنچنانی نداره😊

🦋جان مادرتون لایک نکنییییییییییییییییید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋

مهم مدرکه 

کسی واسه پول نمیره 

دانشگاه رفتن علاوه بر مدرک 

سطح معلوماتی طرف بالا می‌بره 

روابط اجتماعی طرف تغییر می‌کنه 

مستقل میشه

سن زیر 25 سال نه لایک م کنه نه ریپ بزنه ، اگه فحش دوست داری میتونی این قانون منو نادیده بگیری 🌟🌟کانکت یار از بازار دانلود کن ، این کد بزنa645195🌟🌟 اولین کاربرم با بیش از 100 اکانت ، سه تا از تاپیک هات همزمان گزارش بزنم خودت هم دود میشی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین رویایی فکر نکن

اونی ک خانواده پول دار و حمایتگر داره پولدار میمونه و پولدار تر میشه

یا خودش باید نبوغ پول درآوردن داشته باشه

در غیر این صورت دانشگاه رفتن براش ضروریه وگرنه همون چندغاز کارمندی رو هم از دست میده

دانشگاه خودش شاید چیزی اضافه نکنه تازه اونم برا خیلی رشته ها اضافه هم میکنه 

ولی اگه رشتتم چیزی باشه ک بدرد نخوره روابطت رو گسترش میده مهارت هات بیشتر میشه .رفیقای خوبی میتونی پیدا کنی .برای خیلیام ک محدودن گزینه خوبیه و...

اونایی ک درآمد گزاف و آنچنانی دارن همه شون یه چیزی رو یا دارن عرضه میکنن یا تولید میکنن مثل کارخونه دار و شرکت دارا و یا قشر مشهور دنیا....

من جایی ندیدم ک یه دکتر بخاطر کارش درآمد آنچنانی داشته باشه

درسته، من مشاور این مملکت با کلی درس خوندن و گذراندن کارگاه و سابقه درامدم از یه بلاگر کمتره 🤧

البته شاید تحصیل، ثروت آنچنانی نداشته باشه اما ادمای تاثیر گذار در جامعه همیشه دانشمندان و تحصیل کرده ها بودن... 

درسته، من مشاور این مملکت با کلی درس خوندن و گذراندن کارگاه و سابقه درامدم از یه بلاگر کمتره 🤧البته ...

خب بلاگر شاید تحصیلات نداره ولی بلاخره یه توانمندی داره ک پیجش رشد کرده و ب درآمد رسیده

وگرنه میلیونها پیج هست ک دیده نمیشن

تحصیلات دانشگاهی شاید همراه با پول نباشه ولی لازمه و روابط اجتماعیت بهتر میشه

اگه قرار بود روابط اجتماعی بهتر بشه تو دوران مدرسه میشد نه اینکه بدتر بشه

🦋جان مادرتون لایک نکنییییییییییییییییید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋
2706