2777
2789
عنوان

واسه مهمونیه فردا استرس گرفتم تاپیک پربازدیدو خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 107 پست
واقعا برا ۴۶ نفرراشپزی خیلی سخته مخصوصا نسبت هارو بتونی اندازه بگیری اشپز حرفه ای باید باشی

اره واقعا 

مرغ وخورشت راحته برنج سخته

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اخه خب وقتی دو مدل درست میشه معمولا باید از هرکدوم کمتردرست بشه چون خورشتم هس مرغو کم درنظرگرفتیم ول ...

چرا خودتونو انقدر تو عذاب میذارین؟ یک رقم درست کنید و بیشتر هم باشه، انقدر هم استرس نداشته باشین. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2802
مرغتو چند تیکه میکنی؟ این مهمهیدونه هم اضافه کن خیلی کم میشه صد در صد شاید اکثریت مرغ بخورن !

۸تیکه 

برنج زیاد بیاد هیچ اشکالی نداره 

ولی ۴ تا مرغ برای این تعداد مهمان یعنی یه مرغ شکم پر برای ۱۱ نفر ؟؟؟ 

ما برای شکم پر هر شش نفر یه مرغ در نظر میگیریم 

درسته دو نوع غذاست ولی فکر کنید همه بخوان شکم پر بخورن اونوقت چی میشه؟؟؟

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
بنظر من خودتو الکی عذاب ندهی مدل بسه. کوبیده بگیر همه ام دوس دارن

از بیرون بگیری میگن بهمون بی احترامی شده

اقوام مااینجورین باید خودت درست کنی

خیلیا گفتن برنج زیاده ولی بنظرم کم هم باشه وقتی برا ۴۶ نفر غذا میذاری باید انقد مطمئن باشی از زیاد اومدن غذا که نهایتا باقی موندشو بدی ببرن ولی اصلا کم نیاد من باشم برنج ۶۰ پیمونه میذارم و مرغ اگه قیمه زیاد بذارم دیگه ۶ تا مرغ رو میپزم

چرا خودتونو انقدر تو عذاب میذارین؟ یک رقم درست کنید و بیشتر هم باشه، انقدر هم استرس نداشته باشین.

اخه ممکنه یکی مرغ دوست نداشته باشه

برنج زیاد بیاد هیچ اشکالی نداره ولی ۴ تا مرغ برای این تعداد مهمان یعنی یه مرغ شکم پر برای ۱۱ نفر ؟؟؟ ...

نمیدونم والا

ولی مرغا بزرگه خیلی 

باز میگم دوتادیگه بخرن

از بیرون بگیری میگن بهمون بی احترامی شدهاقوام مااینجورین باید خودت درست کنی

😐خداروشکر دارم از دست فامیل فرار میکنم😑

بیخیال تو کاری ک راحت تره بکن

اصلا مرغتو بده بیرون درست کنن بعد بذار تو فر، اومدن مرغود بیار از فر بیرون🤣

🌸
خیلیا گفتن برنج زیاده ولی بنظرم کم هم باشه وقتی برا ۴۶ نفر غذا میذاری باید انقد مطمئن باشی از زیاد ا ...

موادداخلشم کلی گرونه ولی دیگه چاره ای نیس ۶تا باید بگیریم

2801