2777
2789
عنوان

واسه مهمونیه فردا استرس گرفتم تاپیک پربازدیدو خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 107 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مرغ برای این تعداد کمه پیش غذا سالاد درست کنید یه وقت کم باشه به چشم نیاد تاپیک پربازدید دیدم اشتباه ...

ممنون راستش یبار سالادماکارونی درست کردیم همونطورموند هیچکس نخورد دیگه ازاون به بعد فقط غذای اصلی مثه مرغ وگوشت وقیمه قرمه درست میکنیم وسالاد کاهو ماست خیار الانم فصل تابستونه نمیشه سوپ خوردگرمه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2802
ممنون راستش یبار سالادماکارونی درست کردیم همونطورموند هیچکس نخورد دیگه ازاون به بعد فقط غذای اصلی مث ...

بله سوپ مناسب این فصل نیست 

سلیقه ها متفاوته مهموناتون دوست دارن غذای اصلی بخورن 

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷

مرغ کمه

امام علی (ع): در شگفتم از بخیل، بـــه ســــوی فـــقـــری مــیشــتــابــد كـــه از آن مــیگــریزد.و سرمایه ای را از دست میدهد كه برای آن تلاش میكند. در دنیـا چون تهیدسـتان زندگی می  كند، اما در آخـرت چون سرمایه داران محـاكمه میشود در شگفتم از متکبری كه دیـروز نطفه ای بی ارزش وفـردا مرداری گندیده خواهـد بـود و در شگفتم از آن كس كه آفرینش پدیده ها را مینگرد و در وجود خدا تردید دارد! و در شگفتم از آن كس كه مردگان را میبیند و مرگ را از یاد برده است، و در شگفتم از آن كس كه پیدایش دوباره را انكار میكند در حالی كه پیدایش آغازین را مینگرد، و در شگفتم از آن كس كه خانه نابود شدنی را آباد می ّ كند، اما جایگاه همیشگی را از یاد برده است.

واقعا برا ۴۶ نفرراشپزی خیلی سخته مخصوصا نسبت هارو بتونی اندازه بگیری اشپز حرفه ای باید باشی

من به هیچ عنوان بچه نمیخوام ولی شوهرم دوست داره ولی اگه ی روز بخوام بچه دار بشم باید شاسی بلند دم در پارک شده باشه تو خونه بزرگ خودم رو مبل دراز بکشم و به طلاهای زیادی که دارم نگا کنم و دو تا کارت پر از پول که حداقل هر کدوم دو ملیارد توش باشه هم زیر بالشم باشه تا بتونم ب اوردن بچه فکر کنم اره عزیزم بی مایه فطیره

بگو که شوخی میکنی 😧   من چهار تا مرغو تا رو برا مهمونی ۲٠ نفرم گذاشتم 

زیاد بزار   زیاد میاد فرداش هم میخورین    اگه کم بیاد خیط میشی

•      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •        .  •  ° ★        ‌. ★🌙    •         به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم  ممکنه تو تاپیک قبلی دعوامون بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌    
مرغ ۸ تیکه هم در نظر بگیری نهایت به ۳۰ نفر میرسن

اخه خب وقتی دو مدل درست میشه معمولا باید از هرکدوم کمتردرست بشه 

چون خورشتم هس مرغو کم درنظرگرفتیم ولی آره یا ۵ یا ۶تابایدبخریم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2801