2733

تکون میخوره ، ولی سکسکه اش هم همیشه هست در روز دو سه باری هربار مثلا ۳_۴ دقیقه، میترسم خطر داشته باشه،‌ فردا میرم‌تو چهل هفتگی، ولی فقط یوقتا یه دردای پریودی معمولی میاد و میره. یوقتام حرکتای بچم کم میشه یوقتام خیلی زیاد میشه، چکار کنم دیگه خسته شدم

چه باحال 🤗😍😍

من اصلا یادم نمی یاد سکسکه کرده باشه

طبیعی هستی که به ۴۰ هفته رسیدی ؟؟

ورزش کن فعالیت نرم داشته باش روی توپ بشین و بپر بپر کن انشالله صحیح و سلامت بدنیا بیاد راحت بشی ♥️ هرچند اون موقع هم سختی های خودش رو داره 🫣

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
چه باحال 🤗😍😍من اصلا یادم نمی یاد سکسکه کرده باشهطبیعی هستی که به ۴۰ هفته رسیدی ؟؟ورزش کن فعالیت ن ...

آره احتمالا طبیعیم، ولی دهانه رحمم رو چک کرد گفت سفت سفتی هنوز باز نشده، آره سکسکه اش زیاده، مثل ضربان قلب یا نبض ولس قوی تره انگار یه‌جایی از شکمت میپره منظم و با ریتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره احتمالا طبیعیم، ولی دهانه رحمم رو چک کرد گفت سفت سفتی هنوز باز نشده، آره سکسکه اش زیاده، مثل ضرب ...

توی نت سرچ کردم اصلا چیز نگران کننده ای در موردش ننوشته بود 

انشاالله به خیر و سلامتی باشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.