2733

رفیقم با یکی دوست شد پسره بهش بی محلی میکرد من هی مسخره کردم پسره آخرش بعد یکسال دوستی اومد باهاش ازدواج کرد 

اونوقت من یکیو پنج سال باهاش بودم 

آخرش بهم گفت مطمئن نیستم از ازدواج باهات

و من ازش جدا شدم حتی نگفت نرو

خیلی حالم بده همش حس میکنم برای اینه که دیگران رو مسخره میکردم همش کلاس میزاشتم دوس پسرم عاشقمه

وزن اولیه:۹۷ وزن هدف اول:۹۰ (رسیدم😍💪)وزن هدف دوم:۸۵

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مسخره کردن ک کار خیلی بدیه ولی شاید خدا نخواست با هم باشید

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

دوست دختر خالم همیشه دختر خالم به خاطر درساش مسخره میکرد آخرش دختر خالم رشته حقوق آزاد رفت اون حتی نرفت کنکور بده آخرشم اصرار مامان باباش میکرد می‌خوام برم آزاد حقوق خانوادش نگذاشتن بره دانشگاه گذاشتن پشت کنکور بمونه اما دختره حتی برای کنکور ثبت نامم نکرد . نمی خونه . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

بله...

هر وقت کسی منو مسخره کرد خدا اونو توی همون جایگاه قرار داد

یه همکلاسی بی ادب داشتیم، پدر نداشتم هی مسخره میکرد ناراحتم میکرد

۱۴ ۱۵ سالمون بود. پدرش فوت شد.... برادرش هم عمل قلب شد....

نمیدونم به من مربوط بود با نه. ولی سهدچهار مورد خیلی بزرگ دیگه هم دیدم ک کارما به سختترین شکل ممکن دادن.

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

حس میکنم اون دوستتم زرنگ بوده طوری وانمود میکرد که پسره محلش نمیذاره که چشم نخورن فقط 

وگرنه چطور شد یهو خواستگاری رف

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼