2733

پنج ماه پیش خانوادم تصمیم گرفتن پراید بدن سمند بخرن

من گفتم نکنید بدرد نمیخوره و خرجش سنگین و... گفتن نه میره اسنپ درمیاره و... 

بعد سمند پیدا کردیم خریدن و واقعا ب قیمت شد و تا الان ی جاهاییش رو درست کرد و قبل خریدم بردیم کارشناسی گف موتور سالم

بعد پدرم رفت اسنپ و کولر گرفت و تو گرما ب ماشین فشار اورد و زد سیلندر و سوزوند

حالا تو خونه دعواس ک شوهرمن باعثش شده وگرنه پراید خوب بود و... الان پول ندارن تعمیر کنن و هی بابام میره میاد تو خونه میگه این ماشینو کردن تو پاچمون و ارزش نداشت و... این ماشین خیلی خرج داره و باید پراید مدل بالا میخریدیم، درحالی ک اونموقع میگفتن سمند خوبه و کلاس داره

نمیدونم چرا من ناراحتم و عذاب وجدان دارم😓مقصرم؟

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسر شما پیدا کردن سمند رو؟

بله متاسفانه 

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
بله متاسفانه

کاش دخالتی تو این موارد نمیکردن چون واقعا سوتفاهم پیش میاد

در کل وقتی بردین کارشناسی و تایید شده دیگه مقصر همسر شما نیست اینو به همه اعلام کنید و نذارید به گوش همسرتون برسه که اونو مقصر میدونن